Budova Harfa Office Park získala dalšího významného nájemce

Společnost C&R Developments s.r.o., člen přední developerské skupiny Lighthouse Group, uzavřela 22. října nájemní smlouvu s ministerstvem školství na pronájem kancelářských prostor v budově Harfa Office Park. Ministerstvo školství bude v budově sídlit od 1. ledna 2016 po dobu 7 let.

„Uzavření nájemní smlouvy s ministerstvem školství nám opět potvrdilo kvalitu projektu Harfa,“ uvedl Tamir Winterstein, generální ředitel Lighthouse Group. „Jsem velmi rád, že jsme s ministerstvem našli řešení všech jejich požadavků.“ V současné době sídlí v budově Harfa Office Park např. společnosti ING Bank, LG Electronics CZ, Allianz nebo Český svaz ledního hokeje a další. „Uzavření smlouvy s dalším velmi významným klientem je jasným důkazem, že kancelářské plochy projektu uspokojí ty nejnáročnější klienty,“ dodává Tamir Winterstein.

Harfa Office Park

Kancelářská budova Harfa Office Park nabízí celkem 20.500 m2 moderních kancelářských prostor a je součástí developerského projektu Harfa. Budova je propojena s obchodním centrem Galerie Harfa s více než 160 obchody včetně restaurací, fitness (s bazénem a jacuzzi), střešní terasy a DinoParku.

Projekt se nachází v ulici Českomoravská, v těsném sousedství O2 areny, vedle stanice metra Českomoravská. Harfa Office Park vyniká velkou užitnou plochou pater, neobyčejným výhledem na Prahu, velkou kapacitou parkovacích míst a výbornou dostupností městskou hromadnou dopravou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient