RSS Domácí novinky

 • Poslanci budou vydání Babiše řešit víckrát, státní zástupce neměl k postupu policie výhrady 11.8.2017
  Sněmovní mandátový a imunitní výbor bude projednávat policejní žádost o vydání exministra financí a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše a předsedy poslaneckého klubu ANO Jaroslava Faltýnka vícekrát. Vzdát se mandátu kvůli této žádosti Babiš sám nechce, řekl předseda ANO. Policie požádala o vydání Babiše a Faltýnka kvůli vyšetřování kauzy kolem Babišovy farmy Čapí hnízdo.
 • Náchodskem se prohnalo tornádo, strhávalo střechy i stromy 11.8.2017
  Česko se potýká s následky bouřek a silného deště. Na některých místech zastavily dopravu popadané stromy. Na Otrokovicku jsou stovky domácností bez elektřiny. V podvečer se bouřky přehnaly taky nad Královéhradeckým krajem. Jednou z nejvíc zasažených obcí jsou Bohuslavice nad Metují na Náchodsku.
 • Průzkum: v Česku roste počet příznivců pravice a lidí, kteří se hlásí ke středu 11.8.2017
  Více než třetina českých občanů se hlásí k pravé části politického spektra. Naopak sympatie se stranami nalevo od středu vyjadřuje necelých 27 procent lidí. Vyplývá to z aktuálního průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Zastoupení levice od konce roku 2015 klesá, zjistili sociologové. Zvyšuje se naopak podíl lidí, kteří sami sebe řadí do středu.

RSS Praha a střední Čechy

RSS Brno a jižní Morava

 • Rychlé kuře na šlehačce 11.8.2017
  Příloha i maso pěkně pohromadě v jednom pekáči. Na recept Anny Skořepové z Hrušovan nad Jevišovkou budete mít všechno rychle nachystané a ještě ušetříte nádobí.
 • Letní škola slovanských studií slaví padesátku 11.8.2017
  Reportáž o tom, jak se v Brně vzdělávají zahraniční bohemisté, natočila Silvie Čechová.
 • Bábovka s kakaovou náplní 10.8.2017
  Recept od posluchačky ze Staroviček pochází ze starého časopisu, který má doma ještě po své mamince.RSS Sport
Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient