RSS Žena

 • Galina Miklínová: Ponožky jsou skvělá záležitost, dá se z nich vyrobit spousta věcí 12.8.2017
  Máte taky doma lichožrouty? Ty poťouchlé neviditelné bytůstky, které kradou vždycky jednu ponožku z páru! Ilustrátorka, animátorka a režisérka Galina Miklínová o nich ví své. Se spisovatelem Pavlem Šrutem vytvořili o lichožroutech tři knihy, které se staly bestsellerem. A vloni opanoval kina stejnojmenný film. Bude mít pokračování?
 • Mistr obuvi Manolo Blahnik odstartoval na pražské Kampě výstavu plnou extravagance 11.8.2017
  Legendární návrhář Manolo Blahnik ve čtvrtek 10. srpna slavnostně zahájil výstavu The Art of Shoes v pražském Muzeu Kampa. K vidění je výběr více než dvě stě kusů výstředních bot, které obouvala i hlavní představitelka seriálu Sex ve městě Sarah Jessica Parkerová.
 • Holínky – nezbytnost do letních deštivých dnů 11.8.2017
  Déšť je součástí letních měsíců stejně jako tropy. Pokud chcete i při prudším lijáku udržet nohy spolehlivě v suchu, vsaďte na klasické holínky. Jsou praktické i stylové.

RSS Doktorka

 • Jak ženy a muži snáší nevěru 11.8.2017
  Zatímco muže víc raní sexuální nevěra partnerky, ženy jsou více zasaženy tou emocionální. Dámy též hůře snáší, pokud zjistí, že jejich partner dostává zprávy od potenciální sokyně, pánové naopak hůře rozdýchávají nevěrnické vzkazy odeslané svou partnerkou. Ukazují to nejnovější výsledky studie publikované v časopise Evolutionary Psychological Science…….
 • V Bretani chovají miliony mořských červů pro lékařské účely 11.8.2017
  Mořští červi, kteří jsou tradiční návnadou při lovu ryb, mají nečekané vlastnosti. Vědci je testují jako náhražku lidské krve. Společnost Aquastream jich na západě Francie chová miliony. …
 • Chyby při odvykání kouření 10.8.2017
  Odložit cigaretu je závazek, který vyžaduje vůli, úsilí a utrpení. Zásadní chybou, které se musíme vyvarovat, je nevěřit si. …

RSS Blogy

 • Celoroční mobilní domy: Bydlení s minimálními pořizovacími náklady 8.8.2017
  www.svobodnyblog.cz Pořízení rodinného domu je poměrně vysokou investicí, na kterou většina lidí bohužel nemá. V podobné situaci jsem se před dvěma roky ocitl i já sám. Stál jsem před velmi těžkým rozhodnutím. Buď nestavět, nebo jít do hodně vysoké hypotéky. Obě dvě alternativy neskýtaly nic moc dobrého. Nakonec jsem se rozhodl úplně jinak. Na mém […]

  Procházka Rudolf

 • Jak to vypadá, když plýtváme jídlem a když tají ledovce 8.8.2017
  www.svobodnyblog.cz Organizace pro výživu a zemědělství zveřejnila celosvětové údaje o našem plýtvání jídlem, neboť každoročně v kontejnerech končí alarmující množství potravin. I dnes ale umírají spousty lidí na světě hlady. Přesto vyhodíme tolik jídla, že už váží jako 121 milionů slonů. Kolik jídla ročně vyhodíte vy? nejvíce se plýtvá v Severní Americe až 290 kg […]

  Pavla Růžičková

 • Jak nám může uškodit klimatizace? 7.8.2017
  www.svobodnyblog.cz Také si parné letní dny nedokážete představit bez klimatizace? V současné době je možností ochlazení se klimatizací, více než dost. Setkáme se s ním v automobilu, práci i v obchodním centru. Většina míst je totiž v těchto parných dnech klimatizovaných a na nás tedy číhá nebezpečí, které má na vině klimatizace na každém kroku. […]

  Hanka25
RSS Femina

 • Příběh čtenářky: Manžel se těší na naše vytoužené miminko, ale asi není jeho… 11.8.2017
  https://www.femina.cz/wp-content/uploads/2017/08/pribeh-ctenarky-tehotenstvi-640×360.jpgKdyž se na těhotenském testu objeví dvě čáky, většinou následuje vlna nadšení, euforie a těšení se na miminko. Tedy pokud víš, s kým miminko čekáš. Že tohle se snad ani stát nemůže? Své o tom ví naše čtenářka Alice, která přesně tenhle problém řeší.

  Petra Martišková

 • Uspořádej úžasnou zahradní party, na kterou se dlouho nezapomene 11.8.2017
  https://www.femina.cz/wp-content/uploads/2017/08/zahradni-party-640×360.jpgLéto je pro zahradní party jako stvořené, takže dej echo přátelům a pusť se do příprav. Víme, jak udělat epickou party, o které se bude mluvit ještě dlouhé roky. Tady máš hromadu skvělé inspirace!

  pepina

 • Jak se obléknout do veder? Vsaď na bílou! 10.8.2017
  https://www.femina.cz/wp-content/uploads/2017/08/bila-titul-640×360.jpgVenku panuje vedro a ty bys šla do práce nejraději nahá a už si připravuješ outfit, který zahalí co nejméně? Větší chybu udělat nemůžeš. Od vedra ti to rozhodně nepomůže. Naopak. Vystavíš spalujícím paprskům celé tělo. My ale víme, které oblečení tě zaručeně ochladí!

  Petra Martišková

 • Právník radí: Jak řešit hypotéku při rozvodu a prodělat co nejmíň? 10.8.2017
  https://www.femina.cz/wp-content/uploads/2017/08/hypoteka-640×360.jpgRozvod není nikdy příjemnou záležitostí, ale co když se do toho ještě přimotá boj o majetek? Takový společný dům vázaný hypotékou může být pořádný problém. Své o tom ví naše čtenářka Zuzka. Zjistili jsme od právníka, co můžeš v takovém případě dělat.

  Petra Martišková

 • Pomoc, moje dítě mluví jako dlaždič. Co se s tím dá dělat? 10.8.2017
  https://www.femina.cz/wp-content/uploads/2017/08/sproste-dite-640×360.jpgDěti – roztomilé, k pomazlení a slušné? Ale kdeže! Velmi brzy naši nejmenší opakují to, co slyší – bez ohledu na slušnost a jejich mluva se podobá jazyku drsného zednického přidavače. Jak z nich sprostá slova „dostat“? Tenhle manuál se hodí všem současným i budoucím matkám!

  glady

 • Největší mýty o sexu. Čemu bys rozhodně neměla věřit? 9.8.2017
  https://www.femina.cz/wp-content/uploads/2017/08/myty-o-sexu-640×360.jpgŽe podle velikosti nohy se dá poznat, co má dotyčný v kalhotách? Bylo by to sice zajímavé, ale bohužel má tohle „pravidlo“ trochu mezery. A tvrzení, že muži si dopřávají milování kdykoliv, zrovna tak!

  Petra Martišková

 • Super tipy a triky na dokonalou domácí pedikúru 9.8.2017
  https://www.femina.cz/wp-content/uploads/2017/08/pedikura–640×360.jpgNemáš čas odběhnout si na pedikúru a tak raději schováváš nožky v plných botách? Ale to je přece hrozná škoda. Pedikúru si totiž můžeš udělat i sama v pohodlí domova. Nebude tě to stát majlant a nožky budeš mít výstavní. Máme pro tebe tipy a triky jak na to.

  Petra Martišková

 • TOP 5 románů od mistra hrůzy 9.8.2017
  https://www.femina.cz/wp-content/uploads/2017/08/king-titul-640×360.jpgStephen King patří mezi nejvyhledávanější spisovatele, ale ženy mají často vůči jeho knihám předsudky, protože je považují za brak plný krve a příšer. Nic pro milovnice červené knihovny. Ale v jeho románech najdeš i mimořádně silné ženské příběhy. Našli jsme je a ručíme ti za to, že se od nich neodtrhneš.

  Petra Martišková

 • Nejlepší koníčky podle lékařů. Co ti udělá dobře na těle i na duši? 8.8.2017
  https://www.femina.cz/wp-content/uploads/2017/08/konicky-640×360.jpgPřemýšlíš, co s volným časem? Byl by hřích trávit ho na gauči, když tancem zabojuješ proti depresi, paměť si posílíš vařením a kreativitu nakopneš malováním. A to ještě nevíš, co dokáže psaní a cestování!

  Petra Martišková

 • Super aplikace, které se ti budou hodit na cesty 8.8.2017
  https://www.femina.cz/wp-content/uploads/2017/08/aplikace-titul-640×360.jpgChystáš se na dovolenou, na výlet nebo jen na výšlap někam do přírody? Asi si to už nedokážeš představit bez mobilu. Budeš přeci fotit a sdílet své zážitky s přáteli. Ale také bys mohla svůj chytrý mobil využít. Nahraj si do něj ty nejlepší cestovatelské aplikace a už nikdy nezabloudíš, budeš bydlet levně a všude […]

  Petra Martišková
Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient