Společnost Lonking – šest nových typů vysokozdvižných vozíků

Společnost Lonking představila na veletrhu CeMAT 2016 šest nových typů vysokozdvižných vozíků s vylepšenou redukcí hluku a vibrací

Společnost Lonking Holdings Limited, jeden z největších výrobců stavebních a logistických strojních zařízení, představila na veletrhu CeMAT 2016 v Hannoveru v Německu šest nových typů vysokozdvižných vozíků. Mezi ně patří vysokozdvižný vozík LG25GLT s pohonem na LPG a trojkolový elektrický vysokozdvižný vozík LG16BE, které se vyznačují bezpečností, výkonností a jednoduchým ovládáním.

„Veškeré výrobky Lonking pro evropský trh nejenže dodržují přísné standardy, jsou také zcela přizpůsobeny potřebám odběratelů vysokozdvižných vozíků různých nosností, včetně zvláštních konfigurací,“ uvedl Robert Wang, generální ředitel společnosti Lonking (Fujian) International Trade Co., Ltd.

Náš vlajkový model, vysokozdvižný vozík LG25GLT s pohonem na LPG s certifikovaným dvojpalivovým benzinovým motorem PSI2.4, nahrazuje tradiční pevné propojení převodovky flexibilním propojením, které efektivně redukuje tuhý vliv komponentů a také vibrace během provozu.

Ve srovnání s vozíky o stejné nosnosti redukuje trojkolový elektrický vysokozdvižný vozík LG16BE poloměr otáčení o 20 procent, což umožňuje větší flexibilitu ovládání a využití v úzkých prostorech. Vozík LG16BE udržuje hladinu hluku na minimu a ergonomický design umisťuje ovládací táhlo na pravé straně pro snadnější ovládání.

Dalšími dvěma vysokozdvižnými vozíky, které byly představeny na veletrhu CeMAT, byly LG20BQIII a LG20DR, oba vybavené ovladačem Curtis, systémem OPS a bočním posunovačem čínské výroby.

Kromě modelů, které jsou aktuálně vystavovány na veletrhu CeMAT, vyrobila společnost Lonking pro evropský trh také naftový vysokozdvižný vozík s malou nosností, který splňuje standardy emisí Euro IV.

Pro zajištění bezpečnosti je všech šest nových vysokozdvižných vozíků vybaveno inteligentním operačním systémem OPS, který dokáže efektivně předcházet nehodám při opuštění sedadla řidičem díky automatickému vypnutí elektrických a hydraulických systémů stroje.

Ideální rozložení komponentů, stejně jako nezávislé elektrické a hydraulické systémy, zajišťují jednoduchý přístup a údržbu a globální síť poprodejních služeb společnosti Lonking dodává náhradní díly a technickou podporu.

O společnosti Lonking

Společnost Lonking Holdings Limited, která byla založena v roce 1993, je předním výrobcem stavebních a logistických strojních zařízení v Číně a její sídlo se nachází v Šanghaji. Výrobky této společnosti jsou využívány ve více než 50 zemích a regionech celého světa.

Společnost Lonking s 19 plně vlastněnými dceřinými společnostmi a čtyřmi výrobními základnami vyrábí nakladače, vysokozdvižné vozíky, hydraulické bagry, silniční válce, motorové srovnávače a smykem řízené nakladače. Společnost je největším výrobcem a prodejcem nakladačů v Číně, kde pokrývá více než 20 procent trhu.

Pro více informací navštivte webové stránky www.lonkinggroup.com.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient