CK VÍTKOVICE TOURS Vítězem

PODLE HLASOVÁNÍ ŠIROKÉ VEŘEJNOSTI JE CK VÍTKOVICE TOURS PO ROCE OPĚT NEJLEPŠÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ V ČR

Cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS již podruhé v řadě obdržela na včerejším slavnostním ceremoniálu první místo vprestižní kategorii „Nejlepší cestovní kancelář ČR“.

O vítězi této kategorie rozhodla hlasováním široká veřejnost a je součástí Velké ceny cestovního ruchu, která je již tradičně vyhlašována v rámci veletrhu cestovního ruchu GO & REGIONTOUR. Tato soutěž je jediná oficiální platforma pro hodnocení subjektů v oblasti cestovního ruchu v ČR a jejím vyhlašovatelem jsou Veletrhy Brno a odborné vydavatelství C.O.T. media.

Slavnostní ceremoniál uvedli jednatelka společnosti C.O.T. media Eva Frindtová a ředitel projektu GO&REGIONTOUR společnosti Veletrhy Brno Miloň Mlčák. O prestižním charakteru soutěže vypovídá také fakt, že ceny předávaly osobnosti jako předseda Asociace cestovních kanceláří ČR Viliam Sivek, prezident Asociace českých cestovních kanceláří a agentur Roman Škrabánek či náměstkyně ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová. Cenu za VÍTKOVICE TOURS převzal výkonný ředitel společnosti VÍTKOVICE TOURS pan Martin Lehocký.

„Děkujeme všem našim klientům, kteří pro nás v soutěži hlasovali. Velmi si vážíme důvěry, kterou do nás vložili, a budeme opět tvrdě pracovat na tom, abychom potvrdili prvenství i v letošní sezóně. Navíc je to nádherný dárek k našim 25. narozeninám, které letos VÍTKOVICE TOURS slaví,“ řekl Martin Lehocký, výkonný ředitel CK Vítkovice Tours.

Jako česká jednička na Jadranu má cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS nadstandardní vztahy s jadranskými hoteliéry. Díky tomu dokáže svým klientům nabídnout výjimečně výhodné podmínky a nejširší výběr ubytovacích zařízení ve všech cenových kategoriích. Pro maximální pohodlí klientů je na místě pobytu k dispozici česky hovořící delegát a také technický průvodce, který doprovází klienty po celou cestu autobusem. Zákazníci také mohou využít zákaznickou linku, která je pro ně k dispozici nonstop.

Cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS je největším touroperátorem pro oblast Jadranu v ČR. Od roku 1991 nabízí CK nejširší nabídku zájezdů do Chorvatska, Černé Hory, Albánie, Slovinska a Itálie. Pro následující sezónu 2016 nabízí více než 550 zajímavých destinací a ubytovacích zařízení. V nabídce najdete také destinace jako je Kréta, Turecko nebo Bulharsko. Společnost VÍTKOVICE TOURS je opakovaně držitelem ratingového ocenění Czech Stability Award a patří mezi CZECH TOP 100firem v ČR.

http://www.ckvt.cz/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient