FOOD BLOGERKY CHOPSTICKS V POP UP TV MYSLBEK

Jak na populární polévku pho bo a vietnamskou kávu?

Nákupní galerie Myslbek představila lifestylový projekt Pop Up TV ve spolupráci s českými a slovenskými blogerkami. V krátkých videích se již představilo populární blogerské trio Bloges Robes se speciální shopping výzvou. Další dva díly se věnují vaření, konkrétně atraktivní asijské kuchyni, se kterou diváky Pop Up TV Myslbek seznamují food blogerky Chopsticks.

Blogerské duo Chopsticks tvoří půvabné sestry s vietnamskými kořeny Nga a Trang, které pod stejnojmenným názvem blogují a také mají svůj vlastní YouTube kanál zaměřený především na asijskou kulturu a kuchyni. Trang se přímo ve Vietnamu narodila a kromě blogování se věnuje grafickému designu a ilustraci. Sestra Nga vyrůstá v Praze již od malička a pokud zrovna nesdílí na blogu atraktivní recepty na vietnamské pokrmy, je studentkou oboru Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické.

Proč si blogerky říkají Chopsticks? „Jednoduše jsme dvě, pocházíme z Asie a jsme neoddělitelné! Zároveň jsou hůlky pro nás univerzálním pomocníkem, bez nich bychom se pořádně nenajedly nebo nezamíchaly vařící jídlo na sporáku,“ vysvětlují s úsměvem sestry.

Blogerky měly skutečně hůlky při vaření pro Pop Up TV Myslbek pořád při ruce. Dokonce pomocí hůlek opravdu míchaly vařící se pho bo polévku, což zaujalo zákazníky přímo v pasáži, kteří se zájmem vaření pozorovali. Návštěvníky také přilákala samotná vůně asijské polévky, která doslova provoněla celý Myslbek. Od představení ingrediencí, přes samotný postup až po ochutnání polévky pho bo šéfkuchařem restaurace UMAMI Sushi v Myslbeku provází duo Chopsticks celým prvním dílem tak, že již nejeden divák si polévku pho bo dle jejich receptu uvařil. V druhém díle blogerky připravují tradiční vietnamskou kávu, která se od klasické kávy liší hned v několika ohledech, a to jak v používaných produktech, tak v samotné přípravě vietnamské kávy, na kterou je potřeba speciální nádoba.

Videa zaměřená na asijskou kuchyni v hlavní roli s Chopsticks se již nyní těší oblibě především na sociálních sítích Nákupní galerie Myslbek. V rámci formátu Pop Up TV se ještě divákům představí slovenská blogerka a vizážistka Mischel double W, která v beauty videích ukáže, jak pečovat o pleť v zimě a jaké líčení zvolit na nadcházející sezonu plesů a večírků.

Pho Bo podle Chopsticks – https://www.youtube.com/watch?v=sPUnANq9tuc

Jak na asijskou kávu? – https://www.youtube.com/watch?v=L3BkDwoKUpY

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient