Franšíza Extéria

Franšíza Extéria

Rádi byste podnikali a potřebujte podporu a zázemí? Máte pocit, že na začátku musíte do podnikání vložit příliš mnoho peněz? Není tomu tak vždy. Pořiďte si franšízu.

Podnikatelská příležitost konceptu Extéria je zde pro každého, kdo má odvahu začít, disponuje obchodním talentem a hledá nezávislost. Jedná se o fungující koncept, který v krátké době generuje nezávislý zisk a zajistí stabilitu. Franchising Extéria má velkou budoucnost. Podívejte se, komu se podnikatelská příležitost konceptu Extéria určena a zda je franšíza příležitost právě pro vás.

Snadný začátek

Máte-li o franšízu opravdu zájem, dostanete do začátku jedinečné know-how, vstupní i následná školení po celou dobu spolupráce, pomoc a podporu, kterou budete potřebovat do začátku podnikání. Bude to vaše firma, kterou si povedete sami. Jen s tou výhodou, že budete trvale podporováni a ušetříte tím spoustu času. Seznamte se s Vizí franšíz Extéria přímo zde.

Problematika bezpečnosti práce, tedy BOZP a požární ochrany tzn. PO, vyplývá z platné legislativy – zákona v ČR. Podnikatelské subjekty musí mít BOZP a PO, jinak jim hrozí od státních kontrolních institucí jako je OIP, HZS, KHS pokuta až do výše 2 milionů korun. To je skvělá podnikatelská příležitost, tak jí využijte a nabídněte tuto službu s co největšími výhodami pro potencionálního klienta.

Obrovskou předností je fakt, že většině klientů můžete opravdu nabídnout co nejvýhodnější cenu. Máte-li pocit, že v této sféře nemáte potřebné znalosti, ničemu to nevadí. V Extéria akademii vás vše naučí a budou vás i pravidelně školit. Neunikne vám žádná změna v zákoně. Málo kde najdete tak špičkové zázemí jako právě v této firmě.

Neneste všechna rizika sami

Franšíza v BOZP a PO vám nabízí velké výhody s minimálním rizikem ztráty. Franchising v překladu znamená být svobodným. Tam kde je svoboda, je však i zodpovědnost za vlastní rozhodnutí. Pokud ale nejste na rizika sami, máte opravdovou podporu školení i materiálů, lépe a snadněji se vám rozhoduje a buduje společnost. Nepropásněte ten správný okamžik a prostudujte si informace právě teď.

www.mojepobocka.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient