Inovace Konica Minolta umožní zákazníkům ušetřit za tiskové zakázky

– Konica Minolta přenesla výkon produkčních strojů do kompaktního modelu

– Zařízení bizhub PRO 958 disponuje pokročilými funkcemi v oblasti skenování

Konica Minolta uvádí na trh nové multifunkční zařízení s rysy kancelářské i produkční technologie. Model bizhub PRO 958 nabízí zejména rychlý černobílý tisk a velmi výkonné barevné skenování velkých objemů dokumentů při zachování relativně kompaktních rozměrů. Výkonné zařízení s množstvím doplňkových funkcí je vhodným řešením pro firemní tisková střediska, profesionální tisková centra, ale například také pro školy či finanční instituce. Ty pak nebudou muset využívat finančně náročnějších služeb externích dodavatelů.1470301806_bizhubPRO958studiopictureRU-515FS-537SDPI-507LU-205WT-513FrontRGB[1]

„Jde o nástupce úspěšného modelu PRO 754e. Nové zařízení umožňuje dosáhnout ještě vyšší rychlosti tisku a zejména až dvojnásobné rychlosti barevného skenování. Přístroj je tak schopný zrealizovat i objemnější práce např. v digitalizaci dokumentů, se kterými by se naši zákazníci museli jinak obracet na profesionální poskytovatele služeb,“ řekl Marcel Loreth, obchodní ředitel PPT Sales Konica Minolta Business Solutions Czech, a dodal: „Nový model zaručuje rovněž vyšší spolehlivost v rámci skenování. Je vybaven ultrazvukovým senzorem, který dokáže odhalit více slepených listů. Zákazníci se tak mohou spolehnout, že vždy dojde k naskenování všech vložených stran.“

Nový bizhub PRO 985 nabízí černobílý tisk o rychlosti až 95 stran/min. a maximální kapacitu 6650 listů. Pro zvýšení flexibility při zadávání tiskových úloh disponuje také bočním zásobníkem až na 150 listů. Ten zároveň umožňuje tisk prodloužených formátů, a to až do délky 1,2 metru. Nový systém duálního skenování s kapacitou 300 stran umožňuje oboustranné barevné skenování až 240 obr./min. Zařízení kromě již standardních funkcionalit disponuje rovněž technologií NFC pro autorizaci uživatelů pomocí mobilních přístrojů.

Uživatelé si mohou zároveň zvolit z řady dokončovacích procesů. Zařízení podporuje funkci velkokapacitního sešívání až 100 listů, vázání brožur, tzv. Z-sklad nebo automatické vkládání dalších tisků ze zásobníku do vytvořených materiálů. Samozřejmostí je ovládací dotykový displej, jehož vzhled lze individuálně přizpůsobit danému uživateli. Řídicí panel je také možné umístit na speciální sloupek nad zařízení pro pohodlnější ovládání.

O společnosti Konica Minolta Holding, Inc.

Konica Minolta je zastoupena v 64 zemích celého světa. Zaměstnává celkem 35.600 zaměstnanců a její výrobky a služby můžete najít na 14.000 obchodních a servisních místech. Centrálu má v Tokiu, evropská centrála sídlí v Hannoveru a americká v Ramsey (New York). Rychlý vývoj všech technologií zajišťuje více než 26 vývojových a technických center.

O společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech

Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r. o. je součástí celosvětové sítě a uspokojuje potřeby, které vznikají na českém trhu, a pečuje o české zákazníky. V roce 2005 a 2010 bylo české zastoupení společnosti Konica Minolta vyhlášeno nejlepším zastoupením v evropském regionu, a to především díky kvalitě zákaznických služeb. Servisní kompetenci prokazuje certifikát nejlepší servisní organizace v Evropě za rok 2014. Pozici na trhu podtrhují i tržní podíly roku 2015 – Konica Minolta je v České republice číslo jedna v produkčním tisku s podílem 70,1 %. Lídrem trhu je i v prodeji barevných multifunkčních zařízení (36,9 %) a prodeji černobílých multifunkčních zařízení (35,1 %). Více informací nawww.konicaminolta.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient