Interaktivní portál o autoškolách pomáhá žákům najít kvalitní autoškoly

Interaktivní portál o autoškolách pomáhá žákům najít kvalitní autoškoly

Na českém trhu se objevil nový a nadějný startup, Autostudy.cz. Jedná se o interaktivní portál o autoškolách z celé České republiky. Naleznete na něm mimo jiné detailní informace o každé společnosti, včetně cen, referencí a fotografií vozových parků.Autostudy.cz.

Při sběru informací postupovali vývojáři portálu velice důkladně krok za krokem. V současné chvíli spolupracuje s portálem přes 200 autoškol z více než 40 měst ČR.

Do dnešních doby se pro výběr místa výuky využívalo jen jednoduché katalogy, nebo jste mohli prozkoumávat desítky webů autoškol, na kterých se občas nenacházejí ani základní informace. Při výběru té správné a kvalitní autoškoly jsou přitom dostupné a kvalitní informace to nejdůležitější z čeho uchazeč vychází.

Díky novému Portálu autoškol ČR Autostudy.cz probíhá nyní výběr plánovaného místa výuky na zcela jiné úrovni než dosud. Uživateli stačí jen zadat místo, kde by chtěl studovat autoškolu a ihned dostane informace o nejbližších autoškolách v okolí požadovaného místa, může si zobrazit jejich profil, položit autoškole dotaz nebo se v případě zájmu přímo ihned přihlásit ke studiu kurzu.

Každá autoškola má na portále svůj vlastní profil, kde si můžete prohlédnout aktuální vozový park, dozvědět se o skutečných cenách a získat veškeré potřebné informace. Těmto detailům je zde věnována obzvlášť veliká pozornost. V katalogu autoškol najdete i další užitečné informace jako například: jestli do ceny kurzu patři učebnice, zda se platí za zkoušku zvlášť nebo je součástí ceny kurzu, nebo jestli je možné platit autoškolu na splátky a případně za jakých podmínek. Katalog Vám přináší přehled těch nejlepších autoškol Prahy, a také autoškol Brna i Ostravy.

Na portále věnují pozornost všem důležitým záležitostem ohledně studia v autoškole, které by Vás mohli zajímat. Na Autostudy.cz se dozvíte, zda jsou v autoškole moderní řidičské trenažery, jaká je délka kurzu, jestli instruktoři jezdí i o víkendu a zda je možné aby Vás instruktor autoškoly vyzvedával doma na Vaší adrese.

Po absolvování kurzu mají uživatelé možnost psát recenze na autoškoly, dávat jim hodnocení, nebo si ještě ujasnit některé detaily po kurzu přímo s instruktorem nebo zástupcem konkrétní autoškoly on-line na webu. Díky tomu se uživatelé sami zapojují do rozvoje portálu. Na portálu jsou i další užitečné věci, jako například zkušebními testy ministerstva dopravy on-line.

Na novém portále najdete veškeré potřebné informace přehledně a dostupně na jednom místě. Katalog autoškol ČR je pro uživatele samozřejmě zdarma a můžete díky němu ještě ušetřit peníze za kurzy prostřednictvími speciálních slev a akcí například pro studenty, které nabízejí samotné autoškoly poměrně často.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient