Kuki je doma u 30.000 zákazníků a míří do celé ČR!

Kuki

Kuki je doma u 30.000 zákazníků a míří do celé ČR!

Kuki je doma u více než 30.000 zákazníků a míří do celé ČR! Stačí mít připojení k internetu od libovolného poskytovatele.

Nově se k televizní službě Kuki bez problémů dostanou všichni zákazníci, kteří mají běžné připojení k internetu. Kuki je dostupná primárně prostřednictvím set-top boxu a chytrých televizí Samsung. Funguje rovněž v mobilních aplikacích pro Android, iOS, Mac, Windows či Linux. Aplikace i set-top box vypadají na všech zařízeních stejně a jejich obsluha je jednoduchá a intuitivní. S přehledem ji zvládne i malé dítě!

Programovou nabídku Kuki tvoří dva jednoduché tarify. Jako jediná na trhu nabízí možnost vybírat polovinu TV kanálů podle osobních preferencí a skladbu programu měnit každý měsíc. Kuki TV Menší přináší za 200 Kč/měsíc včetně DPH 30 TV kanálů (17 v HD kvalitě). Kuki TV Větší stojí 400 Kč/měsíc včetně DPH a obsahuje 60 TV kanálů (40 v HD). Součástí základní nabídky jsou TV programy, které jsou u jiných poskytovatelů v nabídce prémiových balíčků a zákazník si za ně musí připlácet.

Kuki podporuje zpětné zhlédnutí až 48 hodin i nahrávky do kapacity 100 hodin. Jako jediná v ČR nabízí prostřednictvím služby Nahrávám seriály více než 150 oblíbených seriálů za posledních 6 měsíců v ucelených řadách. Samozřejmě nezapomíná na filmové fanoušky. V sekci Kino je více než 100 filmových trháků, které jsou ve vysokém rozlišení, s českým i originálním dabingem a českými titulky. Kuki vám naservíruje premiérové filmy z kina přímo do vašeho obýváku.

Kuki je plnohodnotnou TV službou a samostatnou platformou, díky které se zákazník dostane k běžným i prémiovým televizním programům, aniž by musel mít anténu či satelit. Pro její fungování postačí běžné připojení k internetu o rychlosti 3 Mbps (pro SD kvalitu) až 12 Mbps (pro Full HD kvalitu). Kvalita obrazu se umí plně přizpůsobit v případě nižší rychlosti internetové linky.

Celá televizní služba Kuki je postavená na vlastním českém vývoji a díky tomu dokáže velmi rychle reagovat na požadavky trhu a zákazníků. Je společným dílem společností SMART Comp. a.s. a Planet A, a.s. Od spuštění, které proběhlo v roce 2015, byla doplněna o spoustu funkcí podle přání a potřeb uživatelů. Každým dnem přibývají další a další zákazníci, kteří si už bez ní svůj život už neumí představit.

Více informací získáte na www.kuki.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient