MARKETING MIX Hradec Králové 2016

MARKETING MIX Hradec Králové 2016

Marketing Mix Hradec Králové se uskuteční ve čtvrtek 9. června 2016 v kongresovém centru v Hradci Králové. Jde o unikátní kombinaci B2B veletrhu a konference z oblasti reklamy a marketingu.

Jedná se o jednodenní a nízkonákladovou akci s cílem zprostředkovat kontakty mezi firmami v reklamní branži a s firmami – uživateli reklamy. Na neformálním setkání obchodníků nabízející strana prezentuje svoje produkty a služby ve standardizovaných a jednoduchých jednacích místech. Tato forma prezentace je dostupná a atraktivní bez nutnosti velkých investic také pro malé a střední firmy.

Cílovou skupinou návštěvníků jsou zejména marketingoví manažeři firem a odborníci z reklamní branže, dále pak majitelé menších firem nebo obchodní manažeři.

Pořadatelem je výstavnická společnost Omnis Olomouc, která se specializuje na pořádání převážně odborných veletrhů.

Veletrh návštěvníkům z řad firemní klientely i zástupcům reklamní branže poskytne možnost navázat kontakty s vystavovateli z oblasti reklamy, marketingu a polygrafie, jako je např.: firma zabývající se marketingovými službami, tiskárna, výrobce reklamních a dárkových předmětů, firma z oboru velkoplošné reklamy, podpory prodeje, signmakingu…

Akci doplňují a činí atraktivní přednášky a doprovodné programy. Uznávaní odborníci seznámí zájemce s trendy, technologickými novinkami a vůbec aktuálními a inspirativními informacemi. Přednášky jsou rozděleny do 4 tematických bloků:

– Konference Digistrategie – Online Marketing 2016 – SEO, RTB, sociální sítě, e-mailing, content marketing, Linked IN, Facebook, automatizovaný marketing, mobilní aplikace – doporučujeme!

– Mix trendů a novinek – Navigo3 – řízení projektové firmy jednoduše, neuromarketing, automatizovaný marketing / tvorba kampaní v marketingovém cloudu, veletrhy a eventy, LED velkoplošné obrazovky nejen jako reklamní médium.

– Grafický design aktuálně – jak zjistit, že máte blbé logo, webová prezentace a právo.

– Konec prokrastinace – jak ukončit chorobné odkládání úkolů a povinností.

Zapište si do diáře MARKETING MIX Hradec Králové – 9. června 2016 v kongresovém centru ALDIS.

Další Marketing Mix se koná v Praze – 15.9.2016 v Hotelu DUO a v Brně – 22.9.2016 v Interhotelu Voroněž.

Více na www.omnis.cz, www.marketing-mix.cz, také na facebooku, twitteru i Linkedinu.

ikona MARKETING MIX – pozvánka a program

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient