Megaport navyšuje svůj kapitál

Megaport, přední světový poskytovatel pružného internetového propojení, s radostí oznamuje, že úspěšně realizoval prodej 10 500 000 plně placených běžných akcií (Akcie) uznávaným a institučním investorům, který přinese 17,85 milionu USD (Prodej). Zájem o tento prodej značně převyšoval počet nabízených akcií jak u stávajících, tak u nových investorů. Společnost Megaport oznámila, že stávajícím akcionářům nabídne možnost nabytí dodatečných akcií za stejnou cenu jakou je cena prodeje dle Plánu akciových opcí (SPP).

Logo – http://photos.prnewswire.com/prnh/20160510/365602LOGO

Megaport navyšuje svůj kapitál pro financování další expanze svých pružných internetových propojení v Evropě, asijsko-pacifickém regionu a v Severní Americe, stejně jako pro zaměstnanecké a marketingové náklady a běžný provozní kapitál.

Generální ředitel společnost Megaport pan Denver Maddux uvedl: „Výnosy z tohoto navýšení kapitálu umožní společnosti Megaport zaměřit se na naše hlavní priority. Zaprvé je to urychlení růstu tržeb na všech trzích, obzvláště v Severní Americe a Evropě. Umožní to také pokračovat v rozvoji ekosystému díky získání nových partnerů a geografického dosahu a umožní nám to dokončit rozvoj sítě.“

DETAILNÍ ROZBOR PRODEJE

V rámci tohoto Prodeje vydá společnost Megaport 10 500 000 akcií v nominální hodnotě 1,70 USD za jednu akcii, což vynese 17,85 milionů USD. Prodejní cena akcií tohoto prodeje představuje slevu 1,5 % z ceny uzavírající hodnoty akcií ze dne 27. července 2016 (poslední obchodovací den před oznámením prodeje společností Megaport).

Tento prodej spadá dle stávající kapacity společnosti Megaport do pravidla 7.1 kótování na burze cenných papírů ASX, podle kterého není nutný souhlas akcionářů k navýšení kapitálu. Dokončení prodeje se očekává dne 4. srpna 2016, následné přidělení akcií z prodeje dne 5. srpna 2016.

Společnost Morgans Corporate Limited byla vedoucím manažerem a upisovatelem tohoto prodeje.

Další informace, které se týkají tohoto prodeje, naleznete v prezentaci investora, která dnes byla předložena burze ASX.

VYUŽITÍ ZÍSKANÉHO KAPITÁLU

Čistý výnos z tohoto prodeje bude použit na kapitálové výdaje, pokračující náklady na síť, služby, zaměstnance a investice do sítě. Tento výnos zajistí financování růstu tržeb, rozvoj trhu a možnosti akvizic.

Další informace, které se týkají využití navýšeného kapitálu, naleznete v prezentaci investora, která dnes byla předložena burze ASX.

www.megaport.com/investor

Podpůrné zdroje

– Navštivte stránky Megaport: https://megaport.com/

– Sledujte společnost Megaport na Twitteru: @megaportnetwork

– Sledujte společnost Megaport na Facebooku

– Sledujte společnost Megaport na LinkedIn

O společnosti Megaport

Společnost Megaport je předním světovým poskytovatelem internetových služeb s elastickým propojením. Globální platforma této společnosti, která využívá softwarově definované sítě, umožňuje zákazníkům rychlé propojení jejich sítí s ostatními službami v rámci Megaport Fabric. Služby mohou být přímo řízeny zákazníkem přes mobilní zařízení, jejich počítač nebo naši otevřenou platformu API. Rozsáhlá činnost společnosti v Austrálii, asijsko-pacifickém regionu, Severní Americe a Evropě, poskytuje neutrální platformu, která zahrnuje mnoho poskytovatelů klíčových datových center na různých trzích.

Společnost Megaport vznikla v roce 2013, jejím zakladatelem je Bevan Slattery, který vybudoval první platformu pružného připojení na bázi SDN na světě, aby tak poskytoval co nejhladší a nejbezpečnější způsob propojení sítí a služeb reagující na požadavky trhu. Zkušený tým společnosti Megaport vede veterán tohoto oboru Denver Maddux s dlouholetou praxí v budování rozsáhlých sítí globálních operátorů a spolu již připojili více než 500* zákazníků ve 132* lokalitách na 36* trzích v 19 zemích. Společnost Megaport je technologickým partnerem společností Amazon AWS, Microsoft Azure ExpressRoute a Google Cloud Interconnect. Více informací o společnosti Megaport naleznete na webových stránkách: www.megaport.com.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient