Spin Master posiluje svou přítomnost ve střední a východní Evropě

Spin Master posiluje svou přítomnost ve střední a východní Evropě

Spin Master Corp. (dále jen „Spin Master“ nebo „Společnost“) (burzovní index TSX: TOY), přední světová společnost v odvětví dětské zábavy, oznámila plány na rozšíření svého působení ve střední a východní Evropě (CEE).

Spin Master, jedna z deseti nejlepších světových společností v odvětví hraček, her a zábavy, začne v roce 2017 obchodovat v regionu, který zahrnuje Polsko, Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko. Spin Master dále hodlá zajistit distribuci pro většinu svých značek, a těší se na úzkou spolupráci s maloobchodníky v jednotlivých zemích. Společnost vlastní značky Zoomer, Bunchems, Air Hogs, Meccano a globální předškolní fenomén PAW Patrol.spin master

Prodejní a marketingové aktivity společnosti Spin Master pro expanzi společnosti do střední a východní Evropy budou řízeny z Prahy. Tuto činnost budou podporovat centralizované kanceláře společnosti Spin Master pro evropské financování a provoz, které jsou umístěny v Bratislavě. Prodejní a marketingové úsilí iniciativy CEE se zaměřuje na Polsko, Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko.

„Společnost Spin Master si ve střední a východní Evropě vytvořila solidní základ, a společně s novým vedením v regionu jsme přesvědčeni, že náš tým v Praze, zodpovědný za prodej a uvádění na trh, a naše silné a inovativní portfolio, nám umožní vybudovat silnou přítomnost v regionu,“ řekl Ben Gadbois, prezident a provozní ředitel společnosti Spin Master Ltd.

Do nové pozice generálního ředitele společnosti Spin Master byl nedávno jmenován Pavol Vano. Pan Vano bude sídlit v Praze a dohlížet na prodejní a marketingové aktivity v Polsku, České republice, na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku. Před nástupem do společnosti Spin Master zastával různé pozice, včetně obchodního vedoucího CEE-S a obchodního ředitele společnosti Hasbro.

Expanze do střední a východní Evropy následuje po oznámení založení australské dceřiné společnosti začátkem letošního roku a nových kanceláří a rozšíření týmu v Mexiku.

O společnosti Spin Master

Spin Master je přední světová společnost v odvětví dětské zábavy, která vytváří, navrhuje, vyrábí a prodává diverzifikované portfolio inovativních hraček, her, zábavních rekvizit a dalších produktů. Největší slávu si společnost Spin Master získala oceňovanými značkami, jako například Zoomer(TM) Dino, Bakugan Battle Brawlers(TM), Air Hogs®, 2015 Toys of The Year, Bunchems a Meccanoid G15. Od roku 2005 získala společnost 63 nominací Hračka roku (Toy of The Year, TOTY) od asociace TIA (Toy Industry Association, Inc.) a 16 vítězství v celé řadě produktových kategorií. Spin Master získala 12 nominací TOTY za Inovativní hračku roku, více než kterýkoli z jejích konkurentů. Spin Master patří k omezenému počtu společností, které nejen vyvíjejí a vyrábějí globální zábavní produkty, postavy a obsah, ale také vytvářejí zisk z tohoto obsahu prostřednictvím tvorby, prodeje a licencování produktů. K dnešnímu dni vyrobila společnost šest televizních seriálů, včetně oblíbeného seriálu Bakugan Battle Brawlers z roku 2007 a svého aktuálního hitu PAW Patrol, který je vysílán ve více než 160 zemích a teritoriích po celém světě. Společnost Spin Master zaměstnává více než 1000 lidí na celém světě a má pobočky v Kanadě, Spojených státech, Mexiku, Francii, Itálii, Velké Británii, na Slovensku, v České republice, Německu, Švédsku, Holandsku, Číně, Hongkongu, Japonsku a Austrálii.

Kontakt: Tara Tucker, viceprezident pro globální marketingovou komunikaci, Spin Master Ltd., tarat@spinmaster.com

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient