Společnost Cypress Inheritance oznámila vznik knihovny Cypress Library a komunity Cypress

Společnost Cypress Inheritance oznámila vznik knihovny Cypress Library a komunity Cypress

Společnost Cypress Inheritance, LLC nyní zprovoznila zcela novou knihovnu dat Cypress Library, ve které je k dispozici exkluzivní mediální obsah určený předplatitelům členství Premium. Obsah knihovny Cypress Library zahrnuje hry HTML5, hry ke stažení (již brzy) a exkluzivní mediální obsah, ke kterému budete mít přístup jako předplatitelé členství Premium.

Cypress Inheritance Worldwide Community & Library Promotion (PRNewsFoto/Cypress Inheritance, LLC)
Cypress Inheritance Worldwide Community & Library Promotion (PRNewsFoto/Cypress Inheritance, LLC)

Celosvětová komunita Cypress Inheritance a promoční akce Library

Ve spojení s otevřením knihovny dat Cypress Library vyhlašuje Cypress Inheritance, LLC své promoční akce na podporu celosvětové komunity Cypress Inheritance a její knihovny. Po velmi krátkou dobu mohou předplatitelé členství Premium zakoupit promoční balíček Cypress Inheritance a získat 13palcový herní laptop Alienware (přibližná maloobchodní cena 950 USD) zdarma! Promoční balíček Cypress Inheritance zahrnuje: stolní hru Cypress Inheritance, pánský nebo dámský erb Cypress Inheritance a trička Cypress Library, brašnu na náš 13palcový laptop a román Cypress Inheritance. Promoční balíček Cypress Inheritance s 13palcovým herním laptopem Alienware je za cenu pouhých 198 USD a opět je k dispozici pouze po velmi krátkou dobu.

Navíc společnost Cypress Inheritance, LLC zahájila další vzrušující soutěž na podporu online komunity Cypress Inheritance. Účastí na této soutěži, do které lze snadno vstoupit, máte šanci vyhrát jeden ze tří špičkových herních počítačů Alienware, včetně vysoce výkonného stolního počítače AREA 51 pro virtuální realitu. Pro více podrobností o této soutěži navštivte stránkyhttps://cypressinheritance.com/ci-community-promotion/ ahttps://cypressinheritance.com/previous-winners/, kde také uvidíte vítěze minulých soutěží této komunity.

O společnosti Cypress Inheritance, LLC

Cypress Inheritance, LLC je soukromou multimediální franšízou se sídlem v Lake Mary na Floridě. Tato společnost představuje ságu Cypress Inheritance v mnoha různých formách, které zahrnují románové seriály, video hry, stolní hry, grafické romány a další umělecký obsah a zároveň buduje svou vlastní komunitu. Naším cílem je produkce rodinné a příjemné zábavy, která obsahuje dobré intelektuální prvky a má pozitivní vliv. Kromě obsahu naší knihovny Cypress Library pracujeme také na přestavbě hry PC/MAC a také aplikace iOS/Android, z nichž obě jsou nyní k dispozici. Jsme také ve fázi dokončování stolní hry Cypress Inheritance: The Board Game. Její vydání, stejně jako vydání románového seriálu, plánujeme na konec roku 2016. Pro více informací navštivte webové stránky: https://cypressinheritance.com.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient