Tchajwanská obchodní mise v České republice 2016

Tchajwanská obchodní mise v České republice 2016

Tchajwanská Rada pro rozvoj zahraničního obchodu (External Trade Development Council, TAITRA), přední tchajwanská nezisková organizace propagující obchod, povede do České republiky ve dnech 24.-26. dubna obchodní delegaci 22 tchajwanských podniků. Během návštěvy budou mít místní podnikatelé jedinečnou příležitost setkat se s tchajwanskými delegáty osobně a prodiskutovat možnosti obchodní spolupráce. Termín a místo konání jsou následující:

Obchodní setkání / B2B

Čas 10:00 – 17:00

Datum 25. dubna 2016 (pondělí)

Konferenční místnost Praha A-D

Místo konání Hotel Diplomat Praha

Adresa Evropská 15, 160 00 Praha 6

Telefon +420 233 322 415

Fax +420 233 326 910

Tchajwan je celosvětově uznávaný pro své technologické inovace, jakož i pro vynikající kvalitu výrobků a služeb. Jako přední dodavatelé na světovém trhu využívají tchajwanské podniky pro uspokojení potřeb každého zákazníka své rozsáhlé zkušenosti, odborné znalosti a know-how.

Na základě několika ekonomických hodnotících zpráv, zveřejněných významnými mezinárodními institucemi, vystupuje Tchajwan i nadále v globálním žebříčku z řady. Země je například řazena na 15. místo mezi 140 zeměmi ve zprávě o globální konkurenceschopnosti WEF z let 2015-2016. Je také 6. mezi 130 zeměmi v nedávném hodnocení Global Entrepreneurship&Development Index, 5. v porovnání celkového investičního prostředí dle BERI, 11. z hlediska globální konkurenceschopnosti v ročence světové konkurenceschopnosti IMD a 11. ekonomikou, která se nejvíce zlepšila v oblasti regulačního prostředí napomáhajícího založení a provozování podnikání dle hodnocení Světové banky.

Tchajwanská delegace by ráda vyšla vstříc odběratelům, a proto do své návštěvy zahrne konferenci s řadou obchodních schůzek a představí širokou škálu vysoce kvalitních výrobků za konkurenceschopné ceny, mj. elektronické součástky, hardware a nářadí, autodíly, produkty informačních a komunikačních technologií, průmyslové stroje, textil, jízdní kola a jejich příslušenství, jiné sportovní potřeby, průmyslové formy, díly pro vstřikování, malé spotřebiče a další.

Doporučujeme všem místním hostům, aby si schůzku s tchajwanskými delegáty dohodli předem prostřednictvím naší kanceláře:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient