Veletrh Marketing Mix – den pro lepší marketing, načerpejte novinky z reklamy a marketingu

Marketing Mix je B2B veletrh reklamy a marketingu rozšířený o konference, přednášky a workshopy. V září opět míří do svých tradičních míst konání do Prahy – 15.9.2016 v Hotelu DUO (9. ročník) a do Brna – 22.9.2016 v Interhotelu Voroněž (11. ročník).

Cílem jednodenní nízkonákladové akce je zprostředkovat kontakty mezi firmami z reklamní branže a firmami – uživateli reklamy. Cílovou skupinou návštěvníků jsou zejména marketingoví manažeři firem a odborníci z reklamní branže, také majitelé menších firem a obchodní manažeři.

Pořadatelem je výstavnická společnost Omnis Olomouc specializující se na pořádání převážně odborných veletrhů a působící v tomto oboru již 25 let.

Na veletrhu se představí v jednoduchých expozicích zajímaví vystavovatelé z oblasti reklamy a marketingu. Akce je navíc obohacena o odborné přednášky. Aktuálními tématy zájemce provedou uznávaní odborníci významných reklamních a marketingových společností a institucí. Přednášky jsou rozděleny do čtyř tematických bloků:

– Konference Digistrategie – Online Marketing 2016 – SEO, RTB, e-mailing, content marketing, sociální sítě – Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIN, YouTube a videomarketing, automatizovaný marketing, mobilní aplikace.

– Mix trendů a novinek – návštěvníci obou veletrhů mají jako bonus možnost navštívit zajímavé přednášky z oblasti reklamy a marketingu – např. chytré využití reklamních předmětů, direct mail a e-mailing jako kreativní nástroj, events v symbióze sociálních sítí a mobilních aplikací, signmaking, trendy v obalech…

– CRM blok – bez funkčního CRM je váš marketing střelbou naslepo. CRM je srdce marketingu. Čtyři prezentace = čtyři přístupy jak na to.

– Grafický design aktuálně – budování grafické značky pro budování skutečné značky, vizuální hierarchie na webu, reklama a právo…

Návštěva veletrhu je chytrou volbou pro každého marketingového manažera – za půl dne zde získá přehled o novinkách, inspiraci, nápady, odnese si řadu kontaktů a usnadní si přípravu marketingových plánů a rozpočtů pro rok 2017.

Marketing Mix vznikl jako rebranding tradičního veletrhu Svět reklamy. Klade větší důraz na digitální formu marketingu a souběžné konferenční programy. Letos se již Marketing Mix konal ve dvou dalších místech v Ostravě a Hradci Králové. V provozu je i celoroční bonusový web marketing-mix.cz.

Tato výstavní a konferenční akce vstupuje v září do finále v zavedených a osvědčených místech s ještě obsáhlejším programem. V Praze s regionálním zacílením pro oblast Čech a v Brně pro Moravu, Vysočinu a částečně iSlovensko.

ikona MM Praha, pozvánka a program

ikona MM Brno 2016

Pro získání podrobnějších informací sledujte www.omnis.cz; www.marketing-mix.cz a také Facebook, Linkedin a Twitter.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient