Chcete být před konkurencí? Stát proplatí 85% nákladů!

Chcete být před konkurencí? Stát proplatí 85% nákladů!

Schopnost efektivně čerpat dotace a granty posiluje konkurenceschopnost, díky nižším nákladům na získání know-how. POVEZ II: Podpora Odborného Vzdělávání Zaměstnanců je jedna z nejefektivnějších a nejjednodušších dotací pro organizace i OSVČ vůbec!

Chcete-li být žádanou pracovní silou, je nutné posílit svoji konkurenceschopnost a splnit dnešní nároky na odbornou kvalifikaci směrem k zákazníkům, obchodním partnerům, ale i výběrová řízení.

TOP certifikace, které zvýší hodnotu a posílí konkurenceschopnost na trhu práce vám, i vaší firmě!

Podívejte se na žebříček nejžádanějších profesních certifikací

PRINCE2® – Project In Control Enviroment Metodika pro řízení projektů, která dnes platí jako celosvětový standard. Obrovským benefitem je, že PRINCE2 je univerzální a dobře srozumitelná. Představuje sadu 7 Principů a 7 Procesů, jak řídit velké i malé projekty.

MSP® – Managing Sucessful Programmes

Jak uřídit více projektů, které mají společný cíl vás naučí metodika MSP®.

Jde o standard, který je plně kompatibilní s metodikou PRINCE2® a je rozvíjena stejným vlastníkem (Axelos). Programové řízení je vhodné zejména do projektových týmů, korporací a veřejného sektoru.

SCRUM – Agile Project Management

Google, Apple, General Motors.. tyto a mnohé další společnosti používají pro vývoj software metodiku SCRUM.

Ta v sobě skrývá know-how v podobě toolsetů, best practice a nástrojů, které pomáhají tvořit skvělé produkty a služby k naprosté spokojenosti zákazníka.

ITIL – IT Infrastructure Library

Nejžádanější certifikace v IT. Zatímco ITIL Foundation vám ukáže „co“ a „proč“ řídit v oblasti ITSM, nový kurz ITIL Practitioner vás naučí „jak“ tento framework implementovat v operativní i strategické úrovni aktivit IT manažera.

TOGAF – The Open Group Architecture Framewok

Co mají funkční IT společného? Stabilní základ. Za špatně budovanou architekturou jsou padající aplikace, pomalé systémy, problémy s upgradováním. Přijďte se přesvědčit, jak funguje TOGAF® > knihovna Enterprise Architektury.

ISMS – Information Security Management System

Zákon o kybernetické bezpečnosti č. 181/2014 Sb. je vzhledem ke kybernetickým útokům stále žhavější téma a kurzy jako Manažer, Architekt a Auditor ZoKB §181/2014Sb. jsou klíčem do kybernetického prostoru. A navazující ISO 27001 kurzy mají tento rok 20% nárůst.

M_o_R – Management of Risk

MoR je plně kompatibilní s PRINCE2, ITIL, MSP atd. Schopnost řídit rizka byla dříve samostatnou rolí, resp. pozicí risk manažera. Dnes se minimálně základní schopnosti management of risk vyžadují nejenom u projektových manažerů, ale na všech manažerských pozicích.

RESILIA™ Cyber Security Resistance

RESILIA™ představuje nejvyspělejší způsob, jak budovat kybernetickou odolnost. Kurzy jako ZoKB, nebo ISMS dle ISO 27001 jsou dobrý základ, ale jde stále jen o doporučení. Pokud chcete vidět a umět skutečné manažerské řízení kybernetické odolnosti, je RESILIA logický a rozumný krok.

„Naší snahou je poskytnout klientům takové akreditované programy, které vyhovují podmínkám pro zvýšení konkurenceschopnosti a ne pouze snahou „získat dotaci“. Vždy jde o kurzy s mezinárodní akreditací. Jejich potřebnost se dnes běžně vyžaduje na různých pozicích ve výběrových řízeních, ale jsou i klíčem pro účast na veřejných zakázkách. Opakovaně se tyto vzdělávací programy umísťují v žebříčku TOP 10 nejžádanějších a nejlépe placených certifikací“ uvedl Ing. Radek Nedvěd, ředitel spol. TAYLLORCOX.

http://www.tcox.cz/sluzby/dotace-granty/povez-ii

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient