Contipro vzbudilo v Paříži ohlas inovativními látkami

Contipro vzbudilo v Paříži ohlas inovativními látkami

Česká farmaceutická firma Contipro z Dolní Dobrouče zaměřuje svou pozornost také na trh aktivních látek pro kosmetický průmysl. Na právě probíhajícím světovém veletrhu „in-cosmetics 2016“ v Paříži Contipro zaujalo svými dvěma nově vyvinutými surovinami Clodessine a Desultine, které efektivně působí proti projevům stárnutí pleti a jsou určené pro širokou škálu kosmetických prostředků.

Vynikající vlastnosti nových látek Contipro představilo klíčovým obchodním partnerům z 19 zemí světa během slavnostní prezentace, kterou zaštítila česká ambasáda.

„Velvyslanectví v rámci proexportní podpory rádo poskytlo zázemí firmě Contipro pro konání této akce a pomohlo jí upevnit a rozšířit své obchodní aktivity,“ uvedl na adresu úspěšné akce vedoucí obchodně-ekonomického úseku velvyslanectví ČR v Paříži Tibor Opěla.

Contipro je známé především jako výrobce multifunkční kyseliny hyaluronové, se kterou se čeští zákazníci běžně setkávají v kosmetických a farmaceutických přípravcích nejznámějších světových značek. Contipro dlouhodobě významně investuje do výzkumu a vývoje ve vlastních moderních laboratořích nejvyšší evropské úrovně.

Kontakt:

http://www.contipro.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient