Contour Design oznamuje nového distributora pro ČR

Contour Design oznamuje nového distributora pro ČR

Po letech spolupráce s Contour Design je nyní EET Europarts oficiálním distributorem produktů Contour.

“Je mi potěšením oznámit, že Contour Design Nordic A/S podepsala distribuční smlouvu s EET Europarts. Jsme přesvědčeni, že EET EUROPARTS v blízké budoucnosti vytvoří ještě větší povědomí o produktech Roller Mouse jak v Evropě, tak Skandinávii” říká Peter Braun, Sales Manager Denmark, Contour Design Nordic A/S.

Contour Design je celosvětovým lídrem v oblasti vývoje, výzkumu a návrhu ergonomických počítačových vstupních zařízení, jako jsou Roller Mouse a Contour Mouse. Firemní kultura bezpečnosti práce uživatele počítače je pevně zakořeněna hlavně ve skandinávských zemích. Skandinávci jsou již dlouhou dobu uznáváni pro ergonomický design pracovních nástrojů a nábytku, pomáhající vytvářet soulad mezi výkonností a zdravím.

“Jsme velmi rádi, že můžeme dále rozvíjet spolupráci s Contour. Vidíme zde obrovský potenciál a silnou poptávku. Naši zákazníci se budou moci těšit z této nové spolupráce Contour Design a EET Europarts. Společně poskytujeme lepší logistiku, dostupnost a know-how”, říká generální ředitel Group John Thomas, EET Group A / S.

O Contour

Contour Design je celosvětovým lídrem v oblasti vývoje, výzkumu a návrhu ergonomických počítačových vstupních zařízení. Společnost byla založena v roce 1995 panem Steve Wang. Contour Design Inc. navrhuje počítačové zařízení vytvořené na základě ergonomických výzkumů týkajících se používání počítače. Naše oceněné ergonomické výrobky jsou výsledkem desetiletí trvajícího výzkumu, vývoje a designu. http://www.contour-design.com

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient