Oceňované softwarové řešení Intrexx se představuje v ČR

Oceňované softwarové řešení Intrexx se představuje v ČR

Moderní firemní intranetové řešení na míru Intrexx vyvíjí německá společnost United Planet a jeho výlučným distributorem pro ČR je společnost X-Document House Prague Group s.r.o., která byla začátkem května ze strany United Planet oceněna titulem „International Partner of the Year 2015“.

Ocenění si zástupci X-Documentu převzali na mezinárodní konferenci Portal Visions pořádané společností United Planet v německém Freiburgu, kde se její účastníci v průběhu dvou dnů mohli setkat se vším, co se váže k tématům jako intranet, extranet, social business nebo interní automatizované procesy.

Všechny výše uvedené pojmy přitom v průběhu dvoudenní konference spojovalo právě řešení Intrexx, které mimo jiné potvrdilo kvality United Planet na poli softwarového firemního řešení. Právě za řešení Intrexx byla totiž společnost United Planet v letošním ročníku prestižního celostátního německého žebříčku Social Business Vendor Benchmark 2016 oceněna potřetí v řadě titulem Social Business Leader 2016.

Zatímco v domovském Německu užívají řešení Intrexx stovky společností – od výrobních gigantů po rodinné kancelářské firmy, pro potenciální české uživatele je Intrexx novinkou. Díky své flexibilitě a univerzálnosti však má toto unikátní řešení velkou šanci prosadit se i na tuzemském trhu.

Intrexx představuje vnitrofiremní řešení, které se plně přizpůsobí požadavků uživatele – ať už jde o výrobu a provoz nebo o využití firemního IT systému v rámci kanceláře. Nabízí řešení šité na míru stávajícímu provozu a fungování společnosti, které pomáhá automatizovat interní procesy a postupy, ale také např. dohledávat dokumenty v organizaci.

Díky své mobilní podobě produkt rovněž zpřístupňuje veškeré firemní informace na cestách a nabízí i funkcionalitu vnitrofiremní sociální sítě pro snazší i efektivnější komunikaci napříč jednotlivými týmy a odděleními ve firmě.

Jak již bylo naznačováno výše, nejvýraznější výhodou řešení Intrexx oproti všem ostatním vnitrofiremním systémům je jeho pružnost a fakt, že není třeba migrovat stávající firemní data, jelikož systém pracuje v propojení na stávající systémy.

Pro lepší představu zástupci X-Document vždy uvádí konkrétní zkušenosti svých stávajících zákazníků se zavedením řešení Intrexx. Za výrobní společnost KASI popisuje důvody zvolení řešení Intrexx Petr Kuchyňka – konkrétně potřebu společnosti dostat obrovské množství informací z administrativy společnosti do výroby: „Pro rozšíření funkcionality vnitrofiremního systému KASI nebylo vhodné jakékoli krabicové řešení – naopak bylo nutné řešení na míru.“

Díky řešení Intrexx se nyní dělníkům ve výrobě KASI zobrazují potřebné informace týkající se jimi prováděných operací na televizorech u jejich pracovišť. Podle Kuchyňky je výsledkem nově zavedeného řešení velmi dobrá informovanost pracovníků, možnost kdykoli si vyvolat potřebné informace a tím výrazné zvýšení produktivity práce. Znatelně se zlepšila i vzájemná zastupitelnost jednotlivých pracovníků, protože zaměstnanec může k danému (novému) pracovnímu úkolu získat informace ihned – přímo na daném pracovišti – a nemusí postupovat časově náročné zaškolování.

 

X-Document House Prague Group s.r.o.

Společnost X-Document House Prague Group s.r.o. je prodejním a servisním partnerem společnosti Xerox ČR a současně výhradním zastoupením společnosti United Planet GmbH pro ČR a SK s produkty Intrexx a Intrexx Share.

www.xdocument.cz

 

United Planet GmbH

Německá společnost United Planet G United Planet GmbH Německá společnost United Planet GmbH je s více než 4.800 instalacemi a více než 1.000.000 uživatelů svých portálů a softwaru pro integraci Intrexx jednou z předních společností na trhu v sektorech zahrnujících malé a středně velké společnosti, veřejnou správu a státní organizace, jako např. nemocnice. www.unitedplanet.com

 

Systém Intrexx Pomocí standardního softwaru Intrexx, který je nezávislý na platformách, lze mnohem rychleji, a tedy mnohem ekonomičtěji než s podobnými programy, vytvořit webové aplikace a dokonce i celé intranetové nebo podnikové portály s pokročilými funkcemi.

Software Intrexx umožňuje vytváření produktivních pracovních postupu a generování mobilních aplikací pro smartphony a tablety od všech výrobců. Stávající data z ERP systémů, produktů Microsoft Exchange, Lotus Notes a jiných datových zdrojů JDBC a OData lze snadno integrovat se softwarem Intrexx a nastavit jejich vzájemný vztah. Rozhraní NetWeaver Gateway certifikované SAP nepřekonatelným způsobem zjednodušuje připojení k systému SAP. I Microsoft SharePoint, což je přímý konkurent našeho softwaru, využívá výhod zdokonalení podnikových funkcí prostřednictvím rozhraní OData.

V podobě sítě Intrexx Share společnost United Planet nabízí sociální podnikovou platformu, která stimuluje výměnu informací a znalostí a týmové práce mezi zaměstnanci a integruje stávající podnikový software do komunikačního procesu. V obchodě s aplikacemi pro Intrexx naleznete pět set připravených aplikací a kompletní portály pro jednotlivá odvětví, vše připravené ke stažení.

www.intrexx-reseni.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient