Coolhousing zlevňuje a zrychluje dedikované virtuály

Coolhousing zlevňuje a zrychluje dedikované virtuály

Společnost Coolhousing vylepšuje dosavadní konfigurace virtuálních dedikovaných serverů spojujících výhody virtualizace s výhodami vyhrazeného serveru. Nově v nabídce také varianty s SSD disky!

Pojmům, jako jsou cloud či virtualizace, se dnes takřka nedá vyhnout. Před výhodami virtualizace nelze zavírat oči. Proto i tradiční poskytovatel hostingu fyzických serverů, jakým je Coolhousing, nabízí službu spojující to nejlepší z obou světů: virtuální dedikované servery.

Virtuální dedikovaný server nabízí spojení veškerých výhod světa virtualizace, jako jsou zálohování, obnova záloh, disaster recovery, migrace prostředí atd., s výhodami dedikovaných serverů, jako jsou garantovaný výpočetní výkon či možnost připojení externích periferií. Zatímco u tradičních virtuálních serverů se o prostředky fyzického stroje přetahují desítky i stovky zákazníků, virtuální dedikovaný server je vyhrazen jen hrstce či dokonce jedinému. Jen v takovém případě lze parametry služby garantovat v plném rozsahu a po celou dobu jejího trvání.

Nové konfigurace začínají již na ceně mírně překračující 1 000 Kč měsíčně, za které dostanete 4 virtuální procesorová jádra, 8 GB paměti a 300 GB diskového prostoru. Nejvyšší standardní tarif pak dosáhne až na 20 GB RAM a 1 TB diskového prostoru. Ještě zajímavější jsou varianty s SSD disky nabízející extrémní výkon: Čtyři až šest virtuálních jader, 16 až 30 GB RAM, 300 až 1000 GB diskového úložiště a k tomu 80 až 110 GB na rychlém SSD úložišti například pro svižný provoz databází.

Každý z virtuálních dedikovaných serverů standardní nabídky Coolhousingu je navíc možné kdykoliv posílit. Serveru se navýší operační paměť, výpočetní výkon nebo dokonce obojí. Zákazníci tak v nabídce dedikovaných virtuálních serverů Coolhousingu dostávají jako vždy na míru přizpůsobitelnou službu, která může dosahovat velmi vysokého výkonu.

Kompletní nabídku virtuálních dedikovaných serverů Coolhousingu najdete nawebových stránkách.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient