Cradlepoint a Midis Group uzavírají partnerství

Cradlepoint, přední světová firma v oblasti cloudových síťových řešení, která spojují lidi, místa a věci prostřednictvím kabelových i bezdrátových širokopásmových sítí, dnes oznámila, že rozšiřuje svou přítomnost ve střední a východní Evropě. Díky partnerství se společností Midis Group, průkopnickou společností v oblasti řízení provozu komunikačních sítí, vstupuje společnost Cradlepoint do Polska a České republiky s cílem získat zde další tržní podíl.

Cradlepoint COR IBR 1100, AER 2100 and ARC CBA 850 (PRNewsFoto/Cradlepoint)
Cradlepoint COR IBR 1100, AER 2100 and ARC CBA 850 (PRNewsFoto/Cradlepoint)

Společnost Cradlepoint poskytuje inovativní řešení pro kontinuitu podnikání na bázi cloudu, primárních a paralelních sítí, mobilních a M2M / IoT sítí. Regionální prodejní týmy společnosti Cradlepoint ve střední a východní Evropě představují další krok k tomu, aby firma Cradlepoint navázala na rychlý růst, kterého se jí podařilo dosáhnout v uplynulém roce.

George Mulhern, generální ředitel společnosti Cradlepoint, řekl: „Prožíváme vzrušující okamžik v geografické expanzi společnosti Cradlepoint. Ve střední a východní Evropě probíhá přechod na vysokorychlostní mobilní sítě, které umožňují využití našich jedinečných cloudových řešení ve všech segmentech trhu.

„Zajištěním regionální podpory pro naše obchodní partnery začleníme místní znalosti, odbornost a zkušenosti do našich prodejních programů, které se tak stanou klíčem k trvalému úspěchu našich zákazníků.“

Hubert Da Costa, viceprezident společnosti Cradlepoint pro Evropu, Střední východ a Afriku, řekl: „Partnerství společností Cradlepoint a Midis Group posílí náš růst ve střední a východní Evropě a podpoří naše distribuční kanály. Společnost Midis Group bude působit jako přímé rozšíření našich stávajících prodejních a marketingových zdrojů, a bude navazovat na naši strategii budování vysoce zkušeného týmu pro zavádění inovací, které nám poskytnou další příležitosti k uzavírání partnerství v oblasti distribučních kanálů s cílem uspokojovat potřeby našich společných zákazníků.“

Husní Hammoud, hlavní manažer oddělení rozvíjejících se trhů, řekl: „Technologická řešení společnosti Cradlepoint jsou na světové úrovni, a hodí se ideálně pro odvětví, jako jsou například maloobchod, pohostinství, veřejný sektor nebo doprava. Společnost Midis Group má desítky let zkušeností s provozováním technologií, které umožňují rychlý růst. Díky těmto zkušenostem je pro společnost Cradlepoint vhodným partnerem ve střední a východní Evropě.“

O společnosti Cradlepoint

Cradlepoint je přední světová společnost v oblasti cloudových síťových řešení, která spojují lidi, místa a věci prostřednictvím kabelových i bezdrátových širokopásmových sítí. NetCloud je softwarová aplikace firmy Cradlepoint, která rozšiřuje nabídku multifunkčních směrovačů s podporou 4G LTE a komunikačních bran na platformě MSM/IoT, které zákazníkům umožňují správu síťových cloudových řešení. Řešení od společnosti Cradlepoint umožňují zákazníkům využívat rychlost a hospodárnost bezdrátového internetu jak v rámci pobočkových sítí, tak v mobilních, rádiových a virtualizovaných sítích a současně mít neustále přehled o provozu, bezpečnosti a řízení jednotlivých služeb.

Na služby společnosti Cradlepoint se spoléhá více než 15 000 firem a státních úřadů na celém světě, včetně 75% největších maloobchodních firem na světě, 50% firem patřících do žebříčku 100 největších firem dle časopisu Fortune a 25% největších měst USA. Díky společnosti Cradlepoint si tak tito zákazníci mohou být jisti, že jejich kritická pracoviště, na dálku pracující zaměstnanci, vozidla, aktiva a stroje budou vždy připojeny a chráněny před neoprávněným přístupem. Největší poskytovatelé komunikačních služeb využívají řešení firmy Cradlepoint jako základ pro správu své nabídky cloudových komunikačních služeb. Společnost Cradlepoint, založená v roce 2006, je soukromě vlastněná společnost se sídlem v Boise ve státě Idaho. Má výzkumná střediska v Silicon Valley a ve městě Kelowna (Kanada) a pobočky ve Velké Británii, Austrálii a Japonsku.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient