CSkontakt – poptávkový systém nové generace

Za společností B2M.CZ je 11 let zkušeností s provozováním poptávkových serverů v České republice a na Slovensku. Tyto bohaté zkušenosti byly zúročeny ve zcela ojedinělém projektu – poptávkovém systému CSkontakt.

Proč by měli poptávající a dodavatelé využívat právě tento systém? CSkontakt se od ostatních poptávkových systémů odlišuje a je tedy jedinečný a unikátní především několika stěžejními prvky.

Jednak spojuje v jednom prostředí (přes jednotlivé národní jazykové mutace) český i slovenský trh, poptávající mají proto možnost jednou poptávkou oslovit firmy a živnostníky z České i Slovenské republiky, a stejně tak dodavatelé registrovaní v systému CSkontakt mohou posílat své nabídky poptávajícím z obou států. To vše samozřejmě bez nutnosti přepínat se mezi jazykovými verzemi systému.

Další důležitou vlastností je, že celý poptávkový proces probíhá zcela online formou – vše se děje pouze prostřednictvím systému. Poptávající mají své účty, z nichž vkládají poptávky a spravují je, dodavatelé přes své registrace nejen nastavují parametry účtu, ale také komunikují s poptávajícími a posílají nabídky. Není tedy nutné používat e-mailovou komunikaci, při které hrozí nebezpečí, že se důležité informace ztratí v kvantech jiných se záležitostí nesouvisejících e-mailů. Celý průběh poptávkového řízení, tedy dialog mezi poptávajícím a dodavatelem, je přehledně uchován na jednom místě a vždy k dispozici.

Poptávající mohou využít ještě jednu zajímavou funkci – mají možnost do probíhajícího poptávkového řízení přizvat i své stávající dodavatele. A dodejme, že stejně jako u ostatních systémů společnosti B2M.CZ je samozřejmě i CSkontakt pro poptávající zcela zdarma.

CSkontakt byl před několika měsíci spuštěn jako firemní poptávkový systém, takže poptávajícími byli živnostníci a společnosti. Nyní došlo k rozšíření této základní funkce a své poptávky mohou zadávat nejen firemní, ale i soukromí poptávající. Registrovaní dodavatelé systému tak získali možnost oslovit kromě firem i soukromníky a za stejnou cenu tak pracovat s dalším segmentem zákazníků.

Poptávkový systém nové generace CSkontakt rozhodně stojí za vyzkoušení.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient