Smartphone DOOGEE X5 MAX za 64,99 USD

DOOGEE X5 MAX

Smartphone DOOGEE X5 MAX s Androidem 6.0, 4000 mAh baterií a čtečkou otisku prstů bude ve světě prodáván za 64,99 USD

X5 MAX společnosti DOOGEE, nákladově nejefektivnější smartphone roku 2016 a upgradovaná verze X5, bestseleru roku 2015, je nyní v prodeji a přichází s novými průlomovými zlepšeními.

DOOGEE X5 MAX
DOOGEE X5 MAX

Foto – http://photos.prnewswire.com/prnh/20160607/376298

Velkokapacitní baterie 4000 mAh

Přidání velkokapacitní baterie 4000 mAh se neprojevilo na zvýšení tloušťky telefonu. Kapacita baterie byla zvýšena o 67 %, což představuje 2,5denní používání v normálních podmínkách.

Rychlá čtečka otisku prstů se 7 funkcemi

Společnost DOOGEE přidala za 64,99 USD k zařízení čtečku otisků prstů, která se obyčejně vyskytuje pouze u vlajkových telefonů. Čtečka obsahuje 360stupňovou identifikaci, může uložit až pět různých otisků prstů a pochlubit se sedmi funkcemi: zámkem aplikací, ovladači kamery, spouštění, galerie, hudby a videa, uzamčení/otevření.

Duální fotoaparáty 8.0 MP, přední fotoaparát se 4 závěrkami

Přední a zadní fotoaparáty telefonu byly upgradovány na 8,0 MP, s automatickým zkrášlovacím systémem a čtyřmi módy závěrky: focení lze spustit hlasem, otiskem prstu, úsměvem a gestem V.

Pokovovaný rám a zaoblený design

Design byl také vylepšen; pokovovaný rám a zaoblený design dávají tomuto smartphonu elegantnější vzhled a užívání.

Přizpůsobené UI na bázi Androidu 6.0

Poslední update Androidu 6.0 s povolováním aplikací bude vaše soukromé informace chránit před záludnými aplikacemi. Spolu s přizpůsobeným UI bylo užívání ve srovnání s předešlou verzí zcela zjednodušeno a zrychleno.

Duální identifikační systém

Nová funkce umožňuje uživatelům používat dva účty na sociálních médiích zároveň, včetně Facebooku, Twitteru a ostatních. Umožní to oddělit váš profesní a soukromý život.

Smartphone X5 MAX obsahuje navíc 5palcový displej IPS a podporu duální SIM .

O společnosti DOOGEE

Společnost DOOGEE, světový výrobce inteligentních zařízení, přináší světu vysoce výkonné smartphony a ostatní inteligentní zařízení za nízkou cenu. Dodržováním motta „integrita, inovace a průkopnictví“, vyrostla tato společnost rychle na vlivný podnik, který je přední vývojovou společností v oboru, jejíž výrobky jsou prodávány ve více než 200 zemích a regionech v Evropě, Severní Americe, Asii, na Středním Východě a v Africe.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient