Efektivní exteriérová reklama: Co všechno se vyplatí pořídit?

dome-mitko-rema

Marketingové strategie mnohých firem pojímají spousty druhů reklamy. Rozhodně byste se ani ve vaší společnosti neměli omezit pouze na klasické spoty v televizi, případně reklamní boxy a sdělení na internetu. Taková PPC reklama je sice skvělá stejně jako nejrůznější reklamní články v online médiích, nicméně mnohdy člověka více osloví exteriérové řešení reklamy. Ta bývá součástí mnohého vybavení konkrétní firmy. Pokud aktuálně o takovémto řešení uvažujete, jste na správném místě. Dáme vám totiž hned několik tipů a doporučíme prodejce.

Nafukovací reklama v mnoha podobách

Výbornou volbou jsou především různé nafukovací produkty. Jmenovat bychom mohli zejména nafukovací stany a brány. Standardně se používají například jako startovací body při různých závodech. Výborné jsou ale i při prezentacích produktů na veletrzích a podobně. Ta nejmodernější provedení se dají sehnat pouze s ventilátorem, takže není zapotřebí, aby byl nafukovací předmět neustále napojen na kompresor. Šetří se tak energie a provoz je absolutně tichý. Reklamní nafukovadla na sebe svým tvarem i potiskem upozorní na první pohled.

Párty stany v několika podobách

Jakousi klasiku různých veletrhů a představovacích či jiných akcí představují párty stany. Volit je lze v mnoha variacích. Optimální jsou zejména ty nůžkové vyznačující se velmi jednoduchou konstrukcí a expresní výstavbou. Jinak není potíž vsadit i na některé netradiční podoby, mezi které se řadí kupříkladu jehlan.

Pneumatický stan Falco
Pneumatický stan Falco

Moderní eventové doplňky

Žádný event se neobejde i bez ostatního vybavení. Na mysli máme kupříkladu sedací vaky. Zdánlivě nenápadné sedačky, v nichž si může hovět každý, se jistě budou hodit i vám. Samozřejmě je lze potisknout reklamním sdělením dle potřeby. Z jiných druhů výbavy jmenujme ještě třeba slunečníky, vlajky či roll up bannery. A kde nakupovat? Na https://www.mitkoforevents.cz/pneumaticke-stany si z pestrého sortimentu stoprocentně vyberete.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient