Znáte nejlepší zaměstnavatele v ČR?

hodnocení zaměstnavatelů

Nezaměstnanost je teď nejnižší za dlouhou řádku let. Už to nejsou zaměstnavatelé, kdo si může vybírat. Podmínky si diktují uchazeči o práci. Teď je tedy ta nejlepší chvíle změnit zaměstnání, které vás nebaví. Klidně buďte vybíraví a nechte se hýčkat různými bonusy.

Člověk kolikrát ani neví, co všechno by v dnešní době mohl požadovat. Tak se s námi pojďte podívat na hodnocení firem a prozkoumat, jaké bonusy nabízí nejoblíbenější zaměstnavatelé.

Bez práce nejsou koláče

V žádné slušné firmě nechtějí zaměstnance, kteří nepracují. Hodně to reflektuje například hodnocení firmy Jysk. Zaměstnanci si chválí vysoký plat, nicméně dodávají, že práce není zrovna málo. Mnozí přičítají dobrou atmosféru a vztahy s nadřízenými skandinávskému přístupu, firma totiž pochází z Dánska. Kamarádský přístup a dobrý tým jsou ostatně tím, co většina lidí kromě dobrého platu primárně hledá. Chválí si ho i zaměstnanci firmy Lego.

Co všechno byste mohli hledat?

Zaměstnanecké slevy na výrobky, káva zdarma, obědy za zvýhodněnou cenu, zážitkové teambuildingy, jazykové kurzy, příspěvky na sportovní aktivity, profesní školení, možnost kariérního růstu, služební automobily. Tohle všechno můžete od své nové práce očekávat. Jaká kritéria budou prioritou pro vás?

Mezi nejlépe hodnocené firmy patří Apple Czech, Grand Optical, Raiffeisenbank, COLAS, CAPEXUS, Lidl, Komerční banka, Tipli, DM drogerie, Möbelix, ComGate, Decathlon a mnoho dalších. Ostatně seznam si můžete sami prostudovat na kariérním portálu VímVíc.cz.

Při hledání zaměstnání hlavně sbírejte informace

Na VímVíc.cz najdete mnohem víc než hodnocení firem reálnými zaměstnanci. Aktuální počet hodnocení je téměř 12 000.

Objevíte zde také přímo pracovní nabídky, různé články a tipy s HR tematikou, případně online vzdělávací kurzy. Ty vám mohou pomoci něco se naučit a následně získat práci snů. Tak na nic nečekejte a pusťte se do hledání. Do jakého týmu se přidáte?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient