Exkluzivní speciální vydání limitované edice

Nová kolekce černobílých fotografických tisků od nejmenovaného modernistického fotografa z 20. let minulého století je nyní k dispozici na TheLostNegatives.com

Ikonické výjevy z amerického západu, vzácné obrázky, které byly skoro sto let skryty před zraky veřejnosti, se nyní znovu objevují

Panorama amerického západu, idylické ve své úchvatné, dech beroucí kráse, můžete objevit v této vzácné kolekci skvělých modernistických krajinářských fotografických tisků. Jedinečná kolekce, limitovaných, exkluzivních snímků, pořízených fotografem s nesporným talentem, jehož totožnost je ale stále neznámá, je nyní k dispozici na webových stránkách TheLostNegatives.com. Exkluzivní speciální vydání limitované edice těchto tisků bude k dispozici v blízké budoucnosti.

Tyto fotografické tisky mají nepřekonatelný výraz a většina z nich je v prodeji úplně poprvé.

Fotografické tisky pochází ze skleněných negativů, které byly objeveny v 90. let staré dřevěné truhle a představují cestu po řadě různých míst státu Kalifornie: Yosemitský národní park (El Capitan, vodopády Bridal Veil Falls, Vernal Falls, apod.).

Yosemitský národní park, jeden z největších přírodních pokladů Ameriky, byl pro fotografa hlavním objektem zájmu.

John Norsigian, spoluzakladatel galerie The Lost Negatives, říká: “Fotografické dovednosti tohoto fotografa byly skvělé a způsob jakým zachytil různé přírodní památky Kalifornie, včetně skvělé kompozice, činí tuto sbírku ještě zajímavější. Negativy jsou téměř 100 let staré a představují pohled do americké historie. Z historického hlediska představují tyto negativy přírodní krásy staré, zapomenuté Kalifornie. Víme, že záběry byly pořízeny fotoaparátem Korona View a že fotograf (nebo fotografka) byl profesionál, protože každý jednotlivý skleněný negativ o velikosti 6,5” x 8,5” byl zabalený v obálce a obsahoval podrobné poznámky k fotografii.”

Poté co byly téměř 90 let ztraceny, byly tyto exkluzivní skleněné negativy nalezeny v dřevěné truhle, kterou získal místní komerční malíř, při koupi domu v kalifornském Fresnu.

“Tento fotograf měl skvělý cit pro zachycení majestátní krásy Amerického Západu a mnoha z nedotčených přírodních krás,” dodal Norsigian. “Díky promyšlenému a pečlivému způsobu fotografování, vznikly úchvatné scenérie, se zobrazením oblohy, rozsáhlých ploch, úchvatných památek a divočiny, které vzbuzují velké emoce.”

Tyto tisky jsou ideálním materiálem pro bytové architekty, majitele domů, hotelů či pro sběratele uměleckých děl, návrháře nebo soukromé sběratele, kteří chtějí získat exkluzivní a vkusná umělecká díla.

Zákazníci si mohou vybírat z různých velikostí, rámů i stylů

Fotografické tisky jsou k dispozici v řadě různých velikostí, s různým provedením rámů a v matném i lesklém provedení. V rámci speciální sběratelské edice nabízíme také omezenou kolekci ručně číslovaných tisků.

Přijímáme i objednávky ze zahraničí.

Více informací

TheLostNegatives.com, Twitter@Lost_Negatives, Instagram.com/TheLostNegativesa Facebook.com/TheLostNegatives.

Video: https://www.hightail.com/download/ZWJYUWVuT2JvQUpvSWNUQw

Veškeré žádosti ze strany médií musí být písemně adresovány na e-mailovou adresuKaren@360degreespr.com.

Přečtěte si zdrojovou verzi této zprávy na webových stránkách businesswire.com:http://www.businesswire.com/news/home/20160505005996/en/

Kontaktní informace

TheLostNegatives.com

Karen Parziale/Jill Cohen, 201-927-8536

karen@360degreespr.com

Zdroj: TheLostNegatives.com

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient