Společnost GCL vstupuje na trh ukládání distribuované energie

Čínská společnost GCL vstupuje na trh ukládání distribuované energie globálním představením nových produktů k ukládání energie

Čínská společnost GCL System Integration Technology Co., Ltd dne 4. května 2016 představila svou první sérii produktů pro ukládání energie E-KwBe při příležitosti výstavy Solar Energy Exhibition & Conference konané v Austrálii. Série produktů E-KwBe byla hlavním bodem letošního veletrhu a přitáhla velkou pozornost. Nová řada produktů k ukládání energie zlepšuje zkušenost uživatelů o širokou škálu nejmodernějších specifikací a funkcí, včetně vysoké hustoty energie, vysoké kompatibility a pokročilých systému řízení akumulátorů a dlouhé životnosti. Zároveň jsou velmi lehké, bezhlučné a jednoduše instalované.

Společnost GCL System představila jako součást nové řady nejdříve dva produkty k ukládání energie pro domácnosti s atraktivním designem a o kapacitě 2,5 KWh a 5,6 KWh. Oba produkty byly vyrobeny ve vysoce energetické technologii s dlouhou životností s lithium-iontovou baterií a poskytují hustotu energie až 125 Wh/kg. Patentovaný inteligentní systém řízení akumulátorů společnosti GCL (BMS) zajišťuje bezpečné a přesné řízení. Kromě integrované hliníkové propojovací desky jsou oba produkty posíleny pasivní chladicí technologií a jsou schopny inteligentně identifikovat sériové a paralelní zapojení, což umožňuje sériově-paralelní zapojení až osmi přístrojů.

Při příležitosti slavnostního představení během veletrhu předseda představenstva společnosti GCL pan Shu Hua uvedl: „Společnost GCL má silný tým pro výzkum a vývoj našich patentovaných technologií, který je podpořen spoluprací s několika výzkumnými organizacemi, včetně výzkumného institutu Industrial Application Research Institute. Naším cílem je vytvořit více produktů pro ukládání energie, zaujmout vedoucí pozici při ovlivňování tržních trendů a pomoci Austrálii v dosažení jejích cílů spojených s obnovitelnými zdroji, stejně jako přispět k celosvětovému posílení udržitelnosti zdrojů.“

Řada produktů E-KwBe bude distribuována společností One STOP WAREHOUSE (OSW), což je distributor solárních fotovoltaických výrobků GCL v Austrálii. Společnost OSW jako aktivní hráč na trhu fotovoltaických systémů se přednostně zabývá marketingem panelů s fotovoltaickými články, kompletních systémů stejně jako invertorů a částí. Dodavatel solárních panelů má v Austrálii čtyři distribuční centra a vytvořil a zprovoznil své vlastní internetové obchody a provozní a mobilní platformu.

Společnost GCL především získala 51procentní podíl ve společnosti OSW v dubnu 2016. Společnost GCL má v úmyslu přes firmu OSW vybudovat své distribuční kanály pro solární moduly, produkty integračních systémů a distribuovaného ukládání energie v Austrálii a na jižní polokouli. Společnost GCL expanduje na mnoho klíčových světových trhů, včetně USA, Indie a Japonska. Očekává se, že zahraniční trhy budou v budoucnosti klíčovým generátorem zisků společnosti GCL.

O společnosti GCL System

Společnost GCL System Integration Technology Co. Ltd (kód 002506 na Senčenské burze) (GCL System), součást skupiny Golden Concord Group (GCL), je mezinárodní energetickou společností se zaměřením na výrobu čisté energie a udržitelné zdroje. Skupina byla založena v roce 1990, nyní zaměstnává 20 000 pracovníků. Společnost GCL dodává 35% světově vyráběné elektřiny z obnovitelných zdrojů, představuje 30 % trhu s křemíkem a celosvětově vlastní aktiva v hodnotě přes 16 miliard USD.

S distribucí solárních modulů za rok 2015 o celkové kapacitě 2 GW společnost GCL System usiluje o získání celosvětového vedoucího postavení na trhu solárních energií. Chytrý dodavatel energetických služeb poskytuje nejmodernější integrovaná energetická řešení v jednom. Na základě plně integrovaného průmyslového řetězce s výrobou vertikálních fotovoltaických článků vytvořila společnost GCL System obchodní model založený na vývoji a využití uceleného a nejmodernějšího balíčku solárních řešení, který zcela zahrnuje design, produkt a služby.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient