Fujitsu zvyšuje výkon systému PRIMEFLEX vShape pomocí serverů PRIMERGY M2

Základní skutečnosti:

– Referenční architektura PRIMEFLEX vShape je nyní po zahrnutí serverů PRIMERGY M2 o 20 procent výkonnější.

– PRIMEFLEX vShape poskytuje zákazníkům výhody bez ohledu na fázi virtualizace.

– Prodejní partneři oceňují „standardizované přizpůsobení“, které systém PRIMEFLEX vShape nabízí.

Společnost Fujitsu dnes představila novou verzi svého integrovaného systému PRIMEFLEX vShape, který je nyní díky začlenění nejnovějších výkonných serverů PRIMERGY M2 společnosti Fujitsu o 20 procent výkonnější než jeho předchozí generace.

Fujitsu zvyšuje výkon systému PRIMEFLEX vShape pomocí serverů PRIMERGY M2 Základní skutečnosti: - Referenční architektura PRIMEFLEX vShape je nyní po zahrnutí serverů PRIMERGY M2 o 20 procent výkonnější. - PRIMEFLEX vShape poskytuje zákazníkům výhody bez ohledu na fázi virtualizace. - Prodejní partneři oceňují "standardizované přizpůsobení", které systém PRIMEFLEX vShape nabízí. Společnost Fujitsu dnes představila novou verzi svého integrovaného systému PRIMEFLEX vShape, který je nyní díky začlenění nejnovějších výkonných serverů PRIMERGY M2 společnosti Fujitsu o 20 procent výkonnější, než jeho předchozí generace.

Nejnovější generace serverových systémů PRIMERGY společnosti FUJITSU běží na procesorech nové produktové rodiny Intel® Xeon® E5-2600 v4 a používá paměťovou technologii DDR4 s frekvencí až 2400 MHz. Je navržena pro rychlé zpracování pracovních úloh při současném zachování nízké spotřeby energie. Tuto efektivitu dále umocňuje snížení nákladů na chlazení, a to díky vylepšenému designu chlazení Cool-safe® značky Fujitsu.

PRIMEFLEX vShape představuje externí integrovaný systém pro datová centra. Je tvořen standardními průmyslovými sítěmi, úložnými a serverovými komponentami, které jsou optimalizovány pro zpracování virtuálních pracovních úloh.

Flexibilita systému vShape umožňuje podnikům rychle implementovat řešení přesně odpovídající jejich okamžitým požadavkům, a to bez ohledu na to, jak daleko jsou na cestě k virtualizaci. Dále umožňuje snadné škálování podle budoucí poptávky.

Peter Bradbury, finanční ředitel společnosti Ashgate Hospice Care se sídlem ve Velké Británii, poznamenal: „Jako nezisková organizace jsme potřebovali najít pevnou IT základnu, která by nám umožnila zastavit každodenní řešení problémů v oblasti IT, abychom se mohli soustředit na celkovou reorganizaci našeho online úsilí o získávání finančních prostředků. Nasazením systému PRIMEFLEX vShape jsme inovovali naši stávající, stárnoucí a velmi chatrnou infrastrukturu a rozšířili jsme ji, aby poskytovala virtualizaci. Účinky byly téměř okamžité. Výsledkem bylo okamžité zvýšení objemu získaných finančních prostředků a odhadujeme, že v prvním roce se nárůst zvýší o dalších 60 000 £. Přechod trval jen jeden víkend a nezpůsobil žádné prostoje.“

Integrovaný systém je k dispozici v ověřených balíčcích pro několik různých velikostí, od pouhých 25 virtuálních počítačů pro řešení potřeb malých a středních firem až po konfigurace s 2400 virtuálními počítači, navržené pro velké podniky. Tento přístup poskytuje „standardizované přizpůsobení“, umožňující každému zákazníkovi rychle nasadit správnou kombinaci vlastností nebo výstupů, bez starostí, zda budou všechny prvky navzájem spolupracovat.

Kromě toho partneři společnosti Fujitsu v prodejním kanálu SELECT zjišťují, že díky „standardizovanému přizpůsobení“ systému PRIMEFLEX vShape se i velké balíčky instalují snadno, protože každá konfigurace se dodává s intuitivním Průvodcem instalací krok za krokem nebo s nástrojem Fujitsu Professional Services. Jason Fitzgerald, generální ředitel společnosti AAG, která je prodejním partnerem společnosti Fujitsu, k tomu dodává: „Testovací a formátovací fáze projektů jsou tradičně nejméně předvídatelné, ale u systému vShape přesně víme, jak dlouho to bude trvat. Nejen že zvládneme více zakázek, ale dokážeme také rychle nasadit i složitou instalaci. V některých případech nám rozbalení zařízení trvá déle než jeho příprava a spuštění.“

V závislosti na obchodních požadavcích zákazníka lze funkčnost dodaného systému vShape dále přizpůsobovat. Například lze přidat více disků nebo oddílů pro zvýšení úložné kapacity. Dále lze zavést obnovu po havárii nebo začlenit zálohovací zařízeníETERNUS CS200c. Zákazník si také může vybrat mezi virtualizačním softwarem VMware nebo Microsoft a rozhodnout se, zda pro svou infrastrukturu virtuálních počítačů použije platformu VMware Horizon View nebo Citrix XenDesktop. Kromě toho lze integrovaný systém použít nejen k poskytování virtualizace, ale také pro nasazení privátního cloudu. V druhém případě stačí zákazníkovi nasadit ověřený software pro správu cloudu VMware vRealize. Systém PRIMEFLEX vShape nabízí vysoce konkurenceschopnou alternativu také pro organizace, u kterých není příliš konvergované úložiště vhodné.

Ceny a dostupnost

Integrovaný systém PRIMEFLEX vShape a úložiště ETERNUS CS200c S3 společnosti FUJITSU jsou k dispozici přímo od společnosti Fujitsu a prostřednictvím distribučních partnerů v Evropě, na Středním východě, v Indii a Africe. Ceny se liší podle konfigurace a země.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient