David Beckham a H&M

David Beckham

V kampani firmy H&M s názvem Modern Essentials se každý může oblékat stejně elegantně jako David Beckham

David Beckham, ikona v oblasti stylu a módy, natočil svou nejnovější kampaň pro firmu H&M u příležitosti představení nové jarní kolekce Modern Essentials selected by David Beckham pro rok 2016. Kampaň byla točena a focena v ulicích Lisabonu, kde si David uvědomil, že se všichni chtějí oblékat tak jako on. Prodej nové kolekce Modern Essentials selected by David Beckham bude zahájen ve vybraných kamenných obchodech a na webových stránkách hm.com dne 18. února.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Kompletní zprávu, včetně multimédií si můžete přečíst na: http://www.businesswire.com/news/home/20160129005904/en/

Je to již podruhé, co David pracoval s režisérem Fredrikem Bondem, který navázal na poslední reklamní kampaň, ve které byl komik Kevin Hart oblečený úplně stejně jako David. V tomto novém filmu David opouští svůj hotel a zjišťuje, že všichni lidé okolo jsou oblečeni úplně stejně jako on, včetně dětí jezdících na skateboardu, miminka, babičky a všichni ostatní lidé ve městě. Film bude doprovázen tiskovou kampaní, kterou nafotil Mario Sorrenti.

Kampaň podtrhuje roli Davida Beckhama jako člověka, který pro miliony mužů na celém světě udává módní styl. David zastává názor, že pánská móda má představovat spojení tradičních oděvů s novými moderními prvky. Dokonalou ukázkou tohoto nadčasového stylu je i oblečení, které David ve filmu nosí a které kompletně pochází z kolekce Modern Essentials.

“Vždycky jsem si natáčení kampaní pro H&M skvěle užil. Opravdu rozumí mému stylu a mému smyslu pro humor. Bylo skvělé mít na sobě skvělé kousky z kolekce Modern Essentials a ještě se skvěle pobavit,” říká David Beckham.

Tato kampaň je zatím nejnovější kampaní na kolekci Modern Essentials selected by David Beckham. Každý rok si David z kolekce pánské módy Modern Essentials firmy H&M vybere své oblíbené kusy a vytvoří nové klasické módní trendy, kterými se muži mohou řídit po celou sezonu.

Na film ke kampani se můžete podívat zde

Fotografie ke kampani si můžete stáhnout zde

Další fotografie z kampaně si můžete stáhnout zde

Společnost H&M Hennes & Mauritz AB (publ) byla založena ve Švédsku v roce 1947 a je kotována na burze Nasdaq ve Stockholmu. Posláním firmy H&M je nabízet trvale udržitelným způsobem kvalitní módu za ty nejlepší ceny. Kromě značky H&M do skupiny patří také značky & Other Stories, Cheap Monday, COS, Monki a Weekday a také značka H&M Home.

Skupina H&M Group provozuje více než 3800 obchodů na 61 trzích, včetně franšíz.

Tržby firmy včetně DPH v roce 2014 dosáhly 177 miliard švédských korun a ve společnosti pracuje více než 132 tisíc zaměstnanců. Další informace najdete na webových stránkách hm.com.

Prohlédněte si původní zdrojovou verzi této zprávy na webových stránkách businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20160129005904/en/

Kontaktní informace:

H&M

Marybeth Schmitt, 212-564-9922

Mediarelations.US@hm.com

nebo

Paul Wilmot Communications

Nicolette Ficchi, 212-206-7447

NFicchi@paulwilmot.com

Zdroj: H & M

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient