Značka EXPRESS zahajuje limitovanou kolekci „Edition“ s hvězdami „It Girls“ Suki Waterhouse a Magdalenou Frackowiak

Společnost EXPRESS, Inc. (NYSE: EXPR) dnes oznámila zahájení své první limitované kolekce vysoce kvalitních oděvů EXPRESS „Edition“. Kolekce Edition, která je inspirovaná ikonickou klasikou a zároveň odrážejí moderní trendy, je propojením šik stylu a propracovanosti se street stylem s důrazem na luxusní materiál, pokročilé techniky a přísným zaměřením na detail. Tvářemi nové kolekce jsou Suki Waterhouse a Magdalena Frackowiak, které budou součástí všech digitálních a tištěných marketingových materiálů.

Foto – http://photos.prnewswire.com/prnh/20151130/291859

Foto – http://photos.prnewswire.com/prnh/20151130/291860

Foto – http://photos.prnewswire.com/prnh/20151130/291861

Logo – http://photos.prnewswire.com/prnh/20130910/NY76292LOGO

„S nadšením spouštíme kolekci „Edition“, která je evolucí filozofie společnosti EXPRESS, tedy propojení módy z přehlídkového mola (runway fashion) se street stylem,“ řekl David Kornberg, prezident a generální ředitel společnosti EXPRESS. „Využili jsme náš tým talentovaných návrhářů a vytvořili limitovanou kolekci vysoce kvalitních oděvů, která je velmi stylová, inspirativní a představuje další možnost vycházkového módního životního stylu pro ženy a dívky. Kolekce Edition zosobňuje dívku EXPRESS, která je sexy, sebevědomá, pohodová a neodolatelně individuální.“

Kolekce Edition značky EXPRESS bude dostupná ve 27 prodejnách a online na stránkách express.com/edition od 1. prosince. Tato kolekce sestává z 18 střihů a 35 oděvních doplňků v cenách do 48 USD do 498 USD a 18 osobních doplňků v cenovém rozmezí od 20 USD do 298 USD. Jedinečné designy nabízejí moderní pojetí klasického smokingu, šaty z krajky guipure, hedvábné a šifonové halenky, dokonalou motorkářskou bundu, krátkou zdobnou bundu, džíny potažené vrstvou pryskyřice a kožené kalhoty. Pro citlivé splynutí s barvami města byla zvolena černá a neutrální barvy, temně purpurová a slonová kost se zlatými kovovými doplňky.

Zákazníci mohou nahlédnout do zákulisí této kampaně sledováním Instagramu (@ExpressRunway), Twitteru (@ExpressLife), Snapchatu (@Express) a Facebooku (EXPRESS).

O společnosti EXPRESS, Inc.:

EXPRESS je maloobchodním prodejcem speciálních oděvů a doplňků pro muže a ženy se zaměřením na zákazníky ve věku od 20 do 30 let. Tato společnost má více než 30leté zkušenosti v nabídce mimořádné kombinace módy a kvality za atraktivní cenu a zaměřuje se na oděvy pro práci, při odpočinku, džínové oděvy a oděvy pro společenské příležitosti. Společnost v současnosti provozuje více než 600 maloobchodních a outletových prodejen nacházejících se převážně v nákupních centrech s velkým obchodním ruchem, v lifestylových centrech a na ulicích po celých Spojených státech, v Kanadě a Portoriku. Zboží značky EXPRESS je také dostupné ve franšízových prodejnách na Středním východě, v Latinské Americe a Jižní Africe. Společnost také propaguje a prodává své výrobky na svých obchodních stránkáchwww.express.com, taktéž přes svou mobilní aplikaci.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient