Huawei a Telefonica Educacion Digital podepsaly dohodu

Společnosti Huawei a Telefonica Educacion Digital podepsaly dohodu o strategickém partnerství pro rozvoj talentů

Xu Chengxin, prezident společnosti Huawei Learning Services, a Carolina Jeux, generální ředitelka společnosti Telefonica Educacion Digital, podepsali na světovém fóru Global Carrier Talent Development Forum 2016 dohodu o strategické spolupráci při rozvoji talentů. Tato dohoda společností Telefonica a Huawei rozšiřuje jejich dřívější spolupráci v oblasti sítí a služeb o oblast vzdělávání a rozvoje talentů.

Slavnostní podepsání dohody mezi společnostmi TED a Huawei (zleva): Carolina Jeux, Xu Chengxin (PRNewsFoto/Huawei)
Slavnostní podepsání dohody mezi společnostmi TED a Huawei (zleva): Carolina Jeux, Xu Chengxin (PRNewsFoto/Huawei)

Tato první dohoda výše uvedených společností v oblasti vzdělávání je celosvětovou smlouvou a pro obě společnosti také mezníkem. Společnost Telefonica Educacion Digital v rámci této smlouvy přináší své praktické zkušenosti a vzdělávací služby předního operátora zákazníkům společnosti Huawei. Obě společnosti jsou přesvědčeny, že tato dohoda bude v budoucnu prospěšná a zisková a mohla by být rozšířena o spolupráci při vzdělávání a rozvoji talentů v oblasti cloudového prostředí a digitální transformace.

„Pro nás je společnost Huawei Learning Services strategickou investicí, která posiluje naši pozici strategického partnera pro operátory,“ uvedl Xu Chengxin. „Tato spolupráce v oblasti rozvoje talentů je výhodná pro obě zúčastněné strany a dále posílí partnerství společností Huawei a Telefonica v rámci vzdělávacích služeb.“Navíc pomůže oběma společnostem obohatit vzdělávání v oblasti služeb a produktů a rozšířit portfolio o nové obchodní příležitosti globálního vzdělávání a vzdělávacího sektoru.

„Digitální revoluce má enormní vliv na všechna odvětví a vyžaduje nové digitální dovednosti našich zaměstnanců. Musíme jim poskytnout nástroje digitálního vzdělávání s nejmodernějšími poznatky a odbornými znalostmi, abychom usnadnili jejich celoživotní proces vzdělávání a rozvinuli náš organizační talent. Spolupráce mezi našimi organizacemi je skvělým způsobem propagace synergií a nejlepších postupů. Je také skvělou příležitostí k rozšíření našich obchodních příležitostí prostřednictvím rozvoje talentu zaměstnanců,“ poznamenala Carolina Jeux.

O společnosti Telefonica Educacion Digital

Společnost Telefonica Educacion Digital, součást skupiny Group Telefonica, se specializuje na vývoj a implementaci nejmodernějšího online vzdělávání a znalostního managementu pro podniky, vlády, instituce a vzdělávací organizace na celém světě. Disponuje 643 odborníků a specialisty na vzdělávání v pěti zemích — Španělsku, Brazílii, Kolumbii, Peru a Chile — a má více než 300 klientů v Europě, USA a Latinské Americe. Více než 4 milionů studentů se vzdělává na různých výukových platformách a Telefonica Educacion Digital má středisko vývoje vzdělávacího obsahu, které ročně pracuje 40 000 hodin na vývoji výukového softwaru.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient