INVENTI pořádá v srpnu a září vzdělávací IT akademie

Česká softwarová firma INVENTI chystá další vzdělávací akademie programování. Školení jsou určena všem zájemcům, kteří mají chuť začít pracovat v IT. Projekt běží už druhým rokem. Za tu dobu dostalo více než 100 zájemců o práci v IT možnost nahlédnout pod pokličku tohoto oboru.

Ke konci srpna se rozjede akademie věnovaná testování, zkraje září přijdou na řadu akce věnované analýze a vývoji v jazyce Java. „Hlavním smyslem našich akademií je umožnit nadšeným lidem získat znalosti potřebné pro nastartování kariéry v IT, kde dlouhodobě chybí kvalifikovaní lidé. Jednotlivé akademie tak umožňují začít ve světě IT i úplným začátečníkům,“ říká Tomáš Vodenka, People manažer, který je mimo jiné zodpovědný za spokojenost lidí v Inventi. Během dvou let proběhlo dvanáct akademií zaměřených na testování, Javu a analýzu.

Akademie probíhají po dobu 5-6 týdnů v popracovních hodinách, a to jedenkrát až třikrát týdně. Obsahují teoretický základ, praktické příklady a řešení konkrétních úkolů. Znalosti studentům předávají zkušení odborníci. Úspěšní absolventi krom znalostí obdrží potvrzení o absolvování akademie.

„Zájemci o účast na akademii nás mohou kontaktovat na skoleni@inventi.cz,“ dodává Tomáš Vodenka.

O INVENTI:

Společnost INVENTI působí na trhu necelých 5 let, přesto má dnes více než 100 zaměstnanců. Původně malá značka se postupem let stala vyhledávanou firmou v oblasti vývoje softwaru a testování. Má za sebou velké projekty, například pro T-Mobile, Vodafone, Českou spořitelnu, ČSOB, Komerční banku, Hypoteční banku, Home Credit a další.

Společnost také vyvíjí mobilní aplikace, podporuje startupové projekty a pravidelně pořádá vzdělávací Akademie. Více informací o aktivitách společnosti se dozvíte na webu www.inventi.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient