Jak ukrátit čas v karanténě a zároveň ušetřit?

rodina

V dnešní nepříznivé době, kdy jsme nepřetržitě uzavřeni doma, stále hledáme možnosti, jak si ten čas zkrátit a zároveň zpříjemnit. Jedním takovým nápadem je online nakupování.  tomto článku se tomuto tématu více pověnuji a zároveň poradím jak ušetřit. 

Kdo šetří za tři” tak zní rčení už od nepaměti a rozhodně se nemýlí. Možností, jak ulevit své peněžence je několik a je jen na vás, jakou si vyberete. Internet nabízí nepřebernou škálu slev, kupónů a akcí, které v konečné fázi mohou ušetřit i několik stovek korun.Jak se v nich neztratit a hlavně kde najít ty správné, které potřebujeme? Tak s tím nám pomůže portál www.kuponovnik.cz

Jak na to?

Tento jednoduchý pomocník dokáže s výslednou cenou hotové zázraky. Stačí si do vyhledávače kupónovníku zadat obchod ve kterém se  chystáte nakoupit a ihned vidíte slevu, která je pro vás nachystaná, jak na stříbrném podnose. Kupon s akcí může obsahovat procentuální slevu, slevu s hodnotou částky, či třeba poštovné zdarma. Co mě velmi zaujalo, je dárkový vyhledávač – tam stačí zadat pro koho je dárek určen a charakteristiku člověka – např. dárek pro dceru a do kolonky o povaze zadáte modelka. Ihned jsou nabídnuty tři dárečky s odkazem na obchod, kde je můžete rovnou zakoupit. Díky kupónovníku můžete nakoupit pro sebe, své blízké, či si vybavit dům, či byt. Se slevou si lze zakoupit od ponožek, přes každodenní potřeby až po nábytek.

Jdeme s dobou 

 osobně patřím do skupiny shopaholiků a nákup bez slevového kódu si hodně rozmýšlím. V době karantény, kdy si jen tak zajít do obchodu je bez nadsázky životní risk, si takřka vše objednávám online. Časům, kdy jste si na internetu mohli pořídit pouze vyvolené zboží, už dávno odzvonilo.Dnes si lze objednat opravdu vše a čím dál častěji to lidé také využívají. Nakupování online není vůbec složitá záležitost. Dnes je většina e-shopů koncipována tak, že si s objednáním poradí i úplný začátečník. Vždyť je hrozně fajn, když vám před domem zazvoní kurýr s potravinami a hygienickými prostředky a zároveň víte, že vám brzy dorazí dětská strava pro vaše miminko, aniž byste se od své ratolesti vzdálili a tím ohrozili sebe a svou rodinu.

Velmi diskutované téma je také poštovné. Právě kupónovník nabízí možnost slevy bez ceny dopravy u některých prodejců. Mnoho e-shopů také nabízí vícero možností doručení, takže cena poštovného už není tak přemrštěná, jako tomu bývalo kdysi. Navíc, když si spočítáte náklady za vlastní dopravu, sami uznáte, že doručení až k vašim dveřím je stoprocentně nejlepší volba. A pohodlný bonus je právě možnost zůstat doma a nevycházet mezi potenciální hrozbu. Dále velmi vítanou schopností většiny dopravců je bezkontaktní doručení, což právě v době karantény využije většina z nás.

Úhrada objednaného balíčku může proběhnout prostřednictvím vaší bankovní karty, online platebním převodem, či doručení zásilky na dobírku, takže zaplatíte až kurýrovi na místě, kam si necháte zásilku doručit. Víc snadnější už to být nemůže a nám tedy nebrání nic, udělat si příjemnější den… 

Co si tedy objednat, ukrátit tak chvíle a zároveň si udělat radost?

Pro tatínky  

Nikdy nesáhnete vedle s elektronikoutakové fitness hodinky vezme za vděk každý chlap a nyní je můžete pořídit na Alze  s 60% slevou.

Pro maminky  

Která žena by pohrdla voňavým dárkem a zvlášť se slevou 15%, kterou nabízí Notino.

Babička a dědeček

Kniha je vděčným dárkem pro kohokoliv z příbuzenstva, kdo pak by také nechtěl utéct z reality všedního dne a zpříjemnit si tak domácí chvíle. Pokud nad takovým překvapením uvažujete, mám pro vás dobrou zprávu, díky kuponovníku můžete na Albatrosmedia objednávat bez poštovného.


Děti 

Našim nejmenším uděláte radost samozřejmě hračkouči společenskou hrou a to třeba takový Wikyhracky splňuje na jedničku.

Já osobně mám vybráno a dost jsem se u toho pobavila, zpříjemnila jsem si dlouhé chvíle a především ušetřila. No řekněte, kdo nemá rád slevy, zvláště ty, co se nekupí v poštovní schránce a jsou k použití ihned z pohodlí vašeho bezpečného domova.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient