Regály nepatří jen do obchodů. Užijete je na půdě i ve sklepě

sklep

Když se řekne regál, spousta lidí si představí ten prodejní, v němž jsou naskládané konzervy, těstoviny nebo mouky. Regálové systémy mají přitom daleko širší využití a nehodí se pouze do obchodů. Pravděpodobně je doma využijete i vy.

Regál dokáže uspořit místo tím, že věci rovnáte i směrem vzhůru. Pomůže vám také zpřehlednit skladovací prostory, a to nejen přímo ve skladu, v obchodě či v dílně.

Skladové systémy do sklepa či na půdu

Kde schováváte sezónní oblečení a vybavení, jako jsou například lední nebo kolečkové brusle? Kam dáváte staré oblečení a hračky po dětech, které plánujete schovat vnoučatům? Kde skladujete všechny zavařeniny? Většina lidí k tomuto využívá sklep či půdu a právě tam se perfektně hodí regálové systémy. Ne přímo takové, jaké vídáte v obchodech a ve skladech. Do domácnosti si můžete vybrat jiné typy. Na přesnídávky a zavařeniny budou stačit úzké police, na oblečení širší, ale nemusí mít vysokou nosnost. Sehnat se dá všechno, a dokonce si můžete svůj regálový systém navrhnout přesně podle svých představ.

nerozove-regale

Vyzkoušejte návrhář regálů

Společnost Storage má připravený online návrhář regálů, kde si sami navolíte typ a rozměry svého regálového systému. Zadáte si výšku sloupce, počet polic, šířku a hloubku polic. Nejlepší na tom je, že ihned vidíte cenu za každou položku a celkovou cenu za regálový systém. Nemusíte tedy nikoho otravovat a s nikým komunikovat. Sami si vše vyzkoušíte naklikat online a následně se rozhodnete, zda je pro vás nabídka za takovou cenu zajímavá, nebo nikoliv. U ceny se zobrazuje také dostupnost dané regálové sestavy.

Regály i do obývacího pokoje

Jste-li odvážní, můžete si regály umístit třeba i do obývacího pokoje! Do interiérů zařízených v moderním industriálním stylu se takový netradiční nábytek doopravdy hodí, navíc je levný a praktický.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient