Kantonský veletrh – nový model konferencí

Kantonský veletrh zavádí nový model představující jeho obchod prostřednictvím dálkových video konferencí

119. kantonský veletrh nedávno oznámil, že začne pro přilákání potenciálních návštěvníků používat sérii propagačních video konferencí. Kantonský veletrh poprvé využil internetovou technologii při své celosvětové propagaci v roce 2014 a roce 2016 půjde ještě o krok dále, aby tak zlepšil komunikaci mezi kantonským veletrhem a jeho potenciálními návštěvníky.

Pro 119. kantonský veletrh se od 18. února do konce března uskuteční řada dálkových video konferencí. 15 video konferencí bude uspořádáno v 15 zemích. Cílové trhy zahrnují Rusko, Turecko, Indii, Saudskou Arábii, Spojené arabské emiráty, Egypt a další. Kantonský veletrh bude zároveň důkladně zkoumat americký trh. V průběhu roku 2016 bude uspořádáno 36 dálkových video konferencí v 33 zemích v šesti oblastech – v Asii, Západní Asii a Africe, Eurasii, Evropě, Severní a Jižní Americe a Oceánii.

„Kantonský veletrh nyní aktivně vyhledává partnery a spolupracuje s průmyslovými a obchodními zařízeními, slavnými cestovními kancelářemi a aerolinkami z celého světa,“ uvedl Liu Quandong, zástupce generálního ředitele pro zahraniční vztahy kantonského veletrhu. „Podepsali jsme dohodu o spolupráci a memorandum se 106 průmyslovými a obchodními institucemi, včetně významných organizací, jako je Obchodní komora státu New York, Obchodní rada Austrálie a Číny, Obchodní asociace Nového Zélandu a Číny a italsko-čínská obchodní komora Camera Di Commercio Italo Cinese. Propagační akce s využitím video připojení jsou také podporovány našimi partnery ve světě.“

Video konference budou zahájeny v rámci rozvoje obchodu s rozšířeným zaměřením na trh a proces toku informací.

Klikněte zde pro časový rozvrh video konferencí:

http://static.prnasia.com/pro/media/201602/cf/video_schedule.jpg

Pro více informací kontaktujte: vip_service@cantonfair.org.cn

O kantonském veletrhu

Čínský veletrh importu a exportu, známý také jako kantonský veletrh, se koná v Guangzhou dvakrát ročně, vždy na jaro a na podzim. S 60letou historií, tedy od svého založení na jaře roku 1957, je tento veletrh komplexní výstavou s nejdelší historií, nejvyšší úrovní, v největším měřítku a s největším množstvím produktů, stejně jako nejpočetnější účastí světových odběratelů a největším obchodním obratem v Číně. Kantonský veletrh přilákal svou důvěryhodností a velkým významem více než 24 000 čínských společností a 500 zahraničních. Kantonský veletrh se zaměřuje na importní a exportní obchod v jeho flexibilních a různorodých formách, stejně jako na poskytování služeb pro jeho vystavovatele a odběratele.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient