Klokočka novým prodejcem vozů Kia

Autosalon Klokočka se stal novým autorizovaným prodejcem a servisem vozů Kia

Dne 11. 2. 2016 byl slavnostně otevřen nový autosalon Kia v Autosalonu Klokočka

– Nová Kia Sportage v Autosalonu Klokočka

Autosalon Klokočka slavnostně otevřel v Karlovarské ulici na Praze 6 – Řepy autosalon Kia a stal se tak novým autorizovaným prodejcem a servisem vozů Kia v Praze. Symbolického přestřižení pásky se ujali za Autosalon Klokočka Nikol Podstatová, generální ředitelka, a David Dvořák, obchodní ředitel, a za Kia Motors Czech Jae Woo YIM, prezident, a Vlastimil Čepička, generální ředitel. Zároveň byla představena nová Kia Sportage, kterou je možné nejen si prohlédnou, ale i vyzkoušet na předváděcí jízdě.

„Máme dlouholeté zkušenosti v prodeji nových a ojetých vozů, profesionální team a nejmodernější servisní zázemí, které jsme nyní rozšířili o značku Kia. Se značkou Kia plánujeme oslovit nové zákazníky a věříme, že i pro stávající zákazníky to bude atraktivní rozšíření portfolia modelů a služeb,“ doplňuje Nikol Podstatová, generální ředitelka Autosalonu Klokočka.

Společnost Autosalon Klokočka Beta s.r.o. jako autorizovaný prodejce a servis vozů Kia je součástí skupiny Autosalon Klokočka Centrum a.s., která patří mezi největší autorizované prodejce a servisy značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA a Volkswagen užitkové vozy v České republice. Dále patří mezi největší prodejce ojetých vozů v programech ŠKODA Plus a Das Welt Auto s vlastním Autosalonem zánovních vozů. Déle než 25 let nabízí vysoký standard poskytovaných služeb a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Bližší informace na www.klokocka.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient