Kmotr kalendáře – Miroslav Táborský

Dne 13. září v 17 hodin byla ve Švandově divadle v Praze oficiálně zahájena výstava fotografií s mottem „Není ticho jako ticho“. Vernisáž proběhla pod taktovkou organizace ORBI PONTES, která pořádá 5. ročník festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením.1473842140_vernisaz1

K vidění byly černobílé portrétní fotografie Jana Kvardy. Symbolem projektu „Není ticho jako ticho“ se stala sluchátka chránící sluch proti hluku. Tohoto projektu se zúčastnily známé tváře, Petra Hřebíčková, Klára Cibulková, Klára Sedláčková-Oltová, Jana Bernášková, Lumír Olšovský, Miroslav Hruška, Miroslav Táborský, Jiří Korn, Stanislav Zindulka, Lada Jelínková, Michaela Zemánková, Anička Slováčková, Michaela Maurerová, Ilona Svobodová, Stanislava Jachnická, Henrieta Hornáčková.

Výstavu pořádá ORBI PONTES, z.s. ve spolupráci s Janem Kvardou a Švandovým divadlem, za podpory městské části Praha 5, ČSOB, firem Sluchadlová akustika spol. s r.o., Panter s.r.o., Transkript online.

Z vybraných fotografií vznikl kalendář Není ticho jako ticho 2017. Výtěžek z prodeje kalendáře je určen na podporu Asociace organizací neslyšících, nedoslýchavých a jejich přátel – ASNEP. Kmotrem kalendáře se stal herec Miroslav Táborský.

Kalendář lze objednat emailem na tajemnice.asnep@gmail.com, doporučená cena 200 kč.

Výstava je k vidění v prostorách Švandova divadla do 5. října 2016.

1473842189_kmotr1

Program festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením naleznete nawww.orbipontes.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient