Kompletní cateringové služby na špičkové úrovni

catering

Chystáte se pořádat párty a nechcete si dělat starosti s občerstvením? Neplýtvejte zbytečně energií a časem a nechte přípravu rautu na zkušených šéfkuchařích. Můžete si být jisti, že pro vaše hosty to bude nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Konference od A do Z

Firemní akce Praha zajistí nejen skvělé rautové menu pro vaši akci, ale i lákavý program. Proměňte nezáživnou konferenci v nezapomenutelnou událost, kterou budou účastníci vnímat všemi smysly. Vyhněte se nabídce obligátních chlebíčků a místo toho občerstvěte všechny zúčastněné obloženými bagetkami, sýrovými sendviči, pestrými saláty a výbornými hlavními jídly. Cateringové služby Praha zajistí i pitný režim v podobě domácí limonády, vody, 100% džusů, čaje a kávy.

Opravdoví odborníci na rautové menu

Rauty Praha se specializují i na velkolepé události, mezi které patří svatba. Není tajemstvím, že téměř každý se jde na svatbu především najíst. Proto byste měli svatebnímu menu věnovat dostatek pozornosti, abyste uspokojili mlsné jazýčky všech svatebčanů. Catering Praha se postará nejen o jídelníček na míru, ale také o dokonalý servis. Nebo přenechejte profesionálům veškeré starosti se svatbou. Doporučí vám ideální místo pro váš svatební den, kde proběhne nejen obřad, nýbrž i samotná hostina. Nezapomíná se ani na svatební noc se speciálně upraveným hotelovým apartmá.

Individuální přístup a prezentace zdarma

Během celé akce vám bude k dispozici manažer, který má za úkol dohlížet jak na přípravu návrhu, tak na realizaci, a na závěr s vámi akci zhodnotí. V každém případě vyvine veškerou snahu co nejvíce přiblížit vaši představu skutečnosti. Nemusíte mít obavu, že jídlo před akcí neochutnáte. Součástí služeb je průřezová ochutnávka servírovaného menu. Celá tato prezentace je poskytována zdarma.

Gala večeře na Malé Straně
Gala večeře na Malé Straně

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient