Kvalitní střecha nad hlavou

Stavíte-li na jihu Čech své rodinné či firemní sídlo, máte obrovské štěstí. Až budete přemýšlet nad zastřešením vašeho objektu, volte pouze takové východisko, které za rozumnou cenu nabídne záruku spokojenosti. Není dnes tak snadné svěřit tuto starost do správných rukou, ale Kamenný Újezd má řešení šité na míru i vám.

Již od roku 1996 si zde buduje stabilitu a zkušenost společnost SH&RP METAL s.r.o. Za veškeré klempířské a pokrývačské práce si ručí. Koneckonců jste to vy, zákazníci, kdo jim pomáhá budovat sebejistotu a profesionalitu v oboru. Vaše požadavky, nároky a představy se natolik různí, že je dostatek prostoru zocelit se v široké škále projektů.

Pádný důvod volby

Nikdy předem nevíte, zda budete či nebudete s provedením práce spokojeni. Proto je nespornou výhodou předběžná konzultace, která pomůže při rozhodování a nastíní budoucí výsledek. Pokud si nejste jisti, zda uvažujete o vhodných technologiích pro realizaci vašeho projektu, zavolejte nebo napište.

V co nejkratším možném termínu obdržíte cenovou nabídku a kompletní návrh řešení, abyste v klidu mohli posoudit, nakolik vám tyto možnosti vyhovují. Následně se pak sami rozhodnete, zda je Klempířství České Budějovice tím pravým, silným a stabilním partnerem právě pro vás.

V jakých záležitostech je možno se na společnost obrátit? SH&RP METAL s.r.o. vám vyřeší otázky kolem výběru:

  • falcovaných desek,
  • kazetových systémů,
  • veškerých klempířských prvků,
  • okapových systémů,
  • střešních krytin a oken,
  • termoizolačních desek,
  • též sendvičových panelů a dalších záležitostí.

S moderní technologií za kvalitním výsledkem

Výše zmíněné sendvičové izolační panely jsou důležitou součástí stavební investice a je nutno zohlednit především kvalitu a estetiku. Nejvyšší nároky splňují dvě kategorie: BALEXTHERM – panely v kovových obložkách s polyuretanovým jádrem a následně pak panely typu PWS a PWD, které mají jádra polystyrenová. Chcete-li docílit nejlepších užitných parametrů, pak jsou klempířské práce České Budějovice tím pravým řešením pro vás. Dbalost o kvalitu každé etapy výroby si vaše investice rozhodně zaslouží.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient