Professionals nabízí exkluzivní projekt Viladům U Proseckých skal – byty jako umělecká díla

Nadstandardní bydlení, které slučuje požadavky náročného uživatele s reprezentační formou interiéru i exteriéru. Takové bydlení nabízí svým klientům realitní společnost Professionals ve viladomu U Proseckých skal, v tiché lokalitě s přírodou na dosah, výhledem na pražské panorama a vynikající dopravní dostupností. Tento projekt byl nominovaný do 17. ročníku soutěže Best of Realty 2015!

Byt jako umělecké dílo

Viladům U Proseckých skal je dílem ing. arch. Zdeňka Teplého ve spolupráci s umělcem – malířem a sochařem – Jaroslavem Rónou. Díky ní vznikl projekt, který v dnešním pojetí pokračuje v tom nejlepším, co objevila architektura třicátých let. „Architektonický návrh je založen na výtvarné čitelnosti a výrazové jednoduchosti. Kubické formování strohé hmoty včetně výběru tradičních materiálů vnímáme jako odkaz ke kontextu českého modernismu“, uvádí architekt projektu.

Atypické je typické

Přesně to platí o projektu, kde je atypické téměř vše. Začíná to již atypickou výškou místností i dveří, atypická jsou velkoformátová okna s bezrámovým zasklením. V interiéru je nepřehlédnutelná stěna z ušlechtilého přírodního kamene, podsvícení stropů LED diodami i spousty detailů a zařizovacích prvků, které se vymykají dnešním bytovým standardům. Kvalitu prokazují použité materiály a dnes již nevídaná řemeslná zpracování.

Bydlení, které musíte vidět!

„Měli jsme klientku s vysokými nároky na bydlení. Nejdříve jsme jí nabídli byt v tomto projektu, ale ona se rozhodla pro jiné varianty. Nakonec se uvolila podívat se na tento projekt. Když všechno viděla zblízka, byla její volba okamžitá“, říká Petr Šula, ředitel rezidenčního oddělení realitní společnosti Professionals.

Zajímavostí také je, že jak architekt, tak i spoluinvestor celého projektu vilového domu si vybrali v tomto domu byt pro své bydlení. Oba mají jistotu, že stvořili opravdovou kvalitu.

Budova se dvěma vstupy disponuje celkem čtyřmi nadzemními podlažími a jedním podzemním podlažím s garážemi. Na každém patře jsou jen dvě bytové jednotky, celkem tedy projekt nabízí pouze 16 nadstandardně prostorných bytových jednotek, jejichž dispozice 3+kk nebo 4+kk mají obytnou plochu velkou 139 až 173 m2. Bytové jednotky v přízemí mají vlastní předzahrádky. Ostatní byty jsou vybavené lodžiemi a terasami. V podzemí jsou umístěna garážová stání, minimálně dvě na jeden byt. Každý byt zde má k dispozici i sklep, nechybí prostory pro kočárky či kola.

 

 

 

 

 

 

Podrobnosti o Viladomu U Proseckých skal: http://www.uproseckychskal.cz/

Virtuální prohlídku bytu můžete zhlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=GAYW5PB7Egg

O společnosti Professionals

Professionals je realitní a poradenská společnost poskytující ucelený soubor komplexních služeb již od roku 1993. V současné době patří Professionals mezi nejvýznamnější realitní kanceláře aktivně působící na trhu, a to jak v oblasti rezidenčního bydlení, tak komerčních nemovitostí.

Kontakt:

Inna Zhulina

Professionals s.r.o.

V Celnici 1031/4

110 00 Praha 1

T: +420 224 934 680

M: +420 775 308 018

E: Inna.Zhulina@professionals.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient