Letní TRADE NEWS voní levandulí

Letní TRADE NEWS

Letní TRADE NEWS voní levandulí

V těchto dnech vychází další číslo oblíbeného magazínu o exportu a obchodu TRADE NEWS. Před začátkem prázdnin se symbolicky zaměřuje na jihozápadní část starého kontinentu, která je turistickou destinací číslo jedna: Francie představuje nejnavštěvovanější zemi světa, Španělsku patří v tomto směru bronzová příčka a Itálie je pátá.

To však není jediný důvod, proč jsme do červnového vydání zařadili právě tyto státy. Všechny jsou totiž hrdé na své zemědělství a potravinářství a jsou nejlepším příkladem ve využívání a prezentaci regionálních produktů. „Dokážete si představit, že by vám na italském venkově nabídli australské víno nebo kung-pao? Naopak, nadchnou vás úžasnými lokálními produkty. I to je důvodem, proč se tam turisté vrací. Stejně tak by nikdo soudný neměl na Šumavě nabízet pizzu, mořského vlka, zahraniční rajčata bez chuti a belgické pivo. A to je cílem kampaně ‚…a teď česky‘, kterou jsme zahájili na jaře, ponese se celým létem, a na podzim budeme pokračovat vyhlášením Roku venkova 2017, jímž navážeme na Rok řemesel 2016,“ zdůrazňuje ve svém úvodníku Karel Havlíček, předseda představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

O tom, že všechny tři země patří také k našim nejvýznamnějším exportním partnerům, vás postupně přesvědčí ve svých článcích nejen zástupci naší ekonomické diplomacie, ale také sami vývozci, v tomto případě například zakladatel a majitel společnosti WTC Písečná nebo obchodní a marketingový ředitel rodinné firmy BEDNAR Farm Machinery. Oba čeští výrobci zemědělské techniky slaví úspěchy převážně ve Francii, v níž se odehrává kolem 30 procent evropského obchodu s agrotechnikou.

V čísle najdete také exkluzivní rozhovor s Guillaumem Maujeanem, který je zkušeným francouzským ekonomickým novinářem, šéfredaktorem rubriky Finance-Trhy deníku Les Echos, nebo rozhovor s majitelem rodinného vinařství Chateau Gaudrelle Alexandrem Monmousseauem. Červnové vydání obsahuje ještě více oblíbených infografik a samozřejmě nechybí stálé rubriky a další zajímavosti ze světového a domácího byznysu.

TRADE NEWS vydává již pátým rokem vydavatelství ANTECOM jako magazín Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Červnové vydání má 88 stran a auditovaný tištěný náklad 8200 kusů. Je distribuován bezúplatně top managementu a oslovuje nejen členy AMSP ČR, ale i ostatní firmy a jejich obchodní partnery i ty společnosti a instituce, které jim nabízejí své služby. Je připravován ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR, agenturou CzechTrade a dalšími institucemi podporujícími český vývoz, jako jsou například EGAP, ČEB, CzechInvest aj.

Více informací také na: http://www.itradenews.cz, http://www.tradenews.cz.

Kontakt:

ANTECOM s.r.o.

TRADE NEWS

Redakční servis: +420 602 313 176

e-mail: produkce@antecom.cz

http://www.itradenews.cz

http://www.tradenews.cz

http://www.techedu.cz

http://www.age-management.cz

http://www.srdceslaskou.cz

http://www.antecom.cz

priloha

priloha

priloha

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient