Luxusní nemovitosti a developerské projekty Praha a okolí

Luxusní nemovitosti a developerské projekty Praha a okolí

Naše společnost Luxent nabízí pomoc každému, kdo si chce pořídit či pronajmout luxusní nemovitost, nebo ji naopak prodat, koupit či prodat pozemek v Praze a okolí. Realizujeme také prodej domů, bytů a stavebních pozemků pro developerské projekty Praha.LUXENT exkluzivní nemovitosti

S koupí, pronájmem i prodejem pomůžeme jak jednotlivcům, tak firmám, kterým vytipujeme vhodnou komerční nemovitost, např. kancelář, činžovní dům, restauraci, hotel apod. V naší nabídce naleznete nejen klasické byty a domy, ale i statky a zemědělské a historické usedlosti.

Nabízíme pozemky na prodej v Praze a především Středočeském kraji. Rádi však zprostředkujeme i výjimečné nabídky z jiných krajů České republiky či zahraničí.

Naše nabídka zahrnuje luxusní nemovitosti, nevšedně zařízené byty, krásné budovy i exkluzivní lokality především v Praze a jejím okolí. Zaměřujeme se totiž především na to, co je něčím výjimečné, unikátní, krásné. Pro každého znamená výjimečnost něco jiného – pro někoho je to mezonetový byt, atraktivní lokalita, pro jiného historická vila, další touží vlastnit reprezentativní zámeček, nebo jedinečnou venkovskou usedlost, jiný může toužit po pronájmu hotelového apartmánu v zahraničí. Firmy hledají obchodní, výrobní a skladovací prostory, reprezentativní kanceláře. Vám všem umíme vyhovět.

Naše vztahy s klienty budujeme na základě vzájemné důvěry a pomoci. I proto naše služby nezahrnují jen zajištění samotného pronájmu, koupi či prodeje. Uděláme pro vás mnohem více! Poskytneme vámvšechny služby související s celou realizací obchodních transakcí. Pomůžeme a poradíme vám v oblasti právní, s financováním, správou nemovitostí, stěhováním apod. Ve všech těchto oblastech máme prověřené a spolehlivé obchodní partnery, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Samozřejmostí je vyřízení všech náležitostí na Katastru nemovitostí.

Zkrátka a jednoduše, LUXENT vám pomůže najít přesně to, po čem toužíte.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient