Veletrhy FOR FAMILY přilákaly třicet tisíc návštěvníků

Veletrhy FOR FAMILY přilákaly do Letňan více než třicet tisíc návštěvníků

Několik stovek expozic převážně domácích vystavovatelů byly k vidění minulý týden v PVA EXPO PRAHA v Letňanech, kde po čtyři dny probíhaly veletrhy pro celou rodinu pod souhrnným názvem FOR FAMILY. A stejně jako v předešlých letech byl zájem ze strany návštěvníků o veletržní čtyřlístek FOR KIDS, FOR PETS, FOR SENIOR a znovuobnovený FOR TRAVEL obrovský.

Během čtyř dnů zavítalo na letňanské výstaviště celkem 33.486 návštěvníků. Veletrhy FOR FAMILY tak potvrdily svou pozici jedné z největších jarních veletržních akcí u nás. Návštěvníci ocenili nejen nabídku a kvalitu zastoupených firem, ale rovněž pestrý doprovodný program, který byl letos největší ze všech ročníků.

Veletrh potřeb pro děti FOR KIDS a veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS probíhaly v samostatných halách. Veletrh cestovního ruchu FOR TRAVEL a veletrh pro aktivní život FOR SENIOR se o jednu výstavní halu rozdělily. Největší zájem ze strany návštěvníků byl letos o veletrh FOR PETS, který nabízel kromě novinek na trhu pro domácí mazlíčky také rozmanitý doprovodný program zahrnující odborné přednášky a výstavy. Jednou z takových akcí byla i Umisťovací výstava koček, kterou organizovala Nadace na ochranu zvířat a díky které se podařilo na veletrhu najít 37 kočičkám nový domov. Tradičně velkou návštěvnost zaznamenal i veletrh FOR KIDS, který letos nabídl maminkám kromě jiného také sérii workshopů na aktuální témata pod taktovkou komunitního webu Promaminky.cz. Senioři se zase mohli zapojit v rámci svého veletrhu do 2. ročníku závodu Nordic Walking a 2. ročníku turnaje FOR SENIOR Pétanque Cup dvojic ve spolupráci s AKSen a KS Řepy. Nejen cestovatelům byl potom určen veletrh FOR TRAVEL lákající například na přednášky o cestování nebo na filmy s touto tématikou.

Veletrhy FOR FAMILY se těší velké oblibě mezi širokou veřejností právě pro svůj rozsah a pestrou nabídku produktů, díky které si na své přijde opravdu každý člen rodiny. Nejbližší podobně zaměřenou akcí v PVA EXPO PRAHA bude veletrh pro děti FOR BABIES a veletrh hraček FOR TOYS, které zde proběhnout 6. – 9. 10. 2016.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient