Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou

Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou

Název akce: Klára Spilková zahájila letošní ročník Lymfom Help Golf Tour

Organizátor: Martin Bešta – Agentura Bestalent www.bestalent.cz

Cíl: Zahrát si golf a svou účastí na turnajích přispět na pomoc pacientům s maligním lymfomem – zhoubným lymfatickým nádorem

Patronka: Klára Spilková

Načasování jednotlivých turnajů v roce 2016: 21.4. Golf Resort Black Bridge, 26.5.Golf Club Sokolov, 28.7. Golf Resort Karlštejn, 31.8. Golf Mladá Boleslav, 22.9. Golf Club Mstětice

Klára Spilková zahájila letošní ročník Lymfom Help Golf Tour

Naše letošní olympionička Klára Spilková zahájila ve čtvrtek 21.4. v Golf Resortu Black Bridge letošní ročník Lymfom Help Golf Tour. Tuto charitativní akci pod záštitou Kláry Spilkové pořádá agentura BESTALENT pro spolek Lymfom Help na pomoc lidem trpícím zhoubným lymfatickým nádorem. 5. ročník tour byl zahájen turnajem v Black Bridge a probíhal jako vždy s úžasnou golfovou atmosférou a jasným cílem pomoc těm, kteří to potřebují.

Komu se jen tak podaří poměřit své síly s první českou olympijskou golfistkou?

Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou pro tento 5. ročník pořádá 5 turnajů. Klára se i přes svůj nabitý olympijský rok zúčastní více než poloviny z nich. Jako první se s ní mohli potkat účastníci na turnaji v Golf Resortu Black Bridge. Ve vložené soutěži Nearest to the pin zapůsobil vedle Kláry nejvíce Pavel Poulíček.

Nádherné slunečné počasí, super atmosféra a golfové nadšení bylo hned od začátku vidět na všech účastnících turnaje. Ihned po zahájení následovalo společné foto s Klárou Spilkovou, což bude v letošním roce žádaná fotografie. Už zde se poměřovaly síly v tom, kdo se vydrží 5 vteřin dívat na kameru. (viz foto)

Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou má vlastní víno

Vítězové tour si odnesli krásné dárky, mezi nimi i poukázky na nákup švýcarského funkčního sportovního prádla značky Odlo, nebo víno z vinařství Pfeffer exkluzivně vyrobené pro Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou.

Pro Vaše info – Keep tuned!

Ty nejlepší okamžiky z letošní série Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou můžete téměř online sledovat i na facebookovém profilu celé tour. Můžete tak být v obraze i přes to, že se vám nepodaří z časových důvodů účastnit se sami. Kompletní informace pak naleznete na našich webových stránkách a můžete si přečíst zajímavé články a komentáře o jednotlivých turnajích a celé tour také v týdeníku ECHO, magazínu ForGolf, Golfdigest, Topclass nebo OK!.

www.lymfomhelpgolftour.cz

Výsledky tour naleznete zde: http://www.cgf.cz/TournResults.aspx?IDTournament=474724986

Více o Lymfom Help

Spolek LYMFOM HELP byl založen z vlastní iniciativy pacientů, kteří se rozhodli pomoci i dalším lidem trpícím stejnou nemocí. LYMFOM HELP poskytuje bezplatně lidem s maligním lymfomem především komplexní informační servis, vydává vlastní informační příručky a pořádá edukační akce v rámci celé ČR a to v úzké spolupráci s lékaři z Kooperativní lymfomové skupiny. Spolek rovněž nemocným po léčbě pomáhá s návratem do běžného života, například i organizací akcí se zaměřením na pohybové aktivity. „Nemoc je těžká nejen pro pacienty, ale i pro jejich rodiny a známé. Díky našim aktivitám usilujeme o ulehčení celého procesu léčby a návrat do normálního života,“ uvádí Lída Šimáčková z LYMFOM HELP.

V České republice je v současnosti evidováno více než 10 000 nemocných. Svojí podpůrnou činností navazuje sdružení na práci lékařů a dalších zdravotních pracovníků.

http://www.lymfomhelp.cz/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient