Historicky první otevřený online přípravný kurz

Historicky první otevřený online přípravný kurz TOEFL® MOOC

Registrujte se již dnes na celém světě na historicky první šestitýdenní přípravný kurz s názvem TOEFL® MOOC, který je určený pro ty, kdo budou na celém světě skládat test TOEFL iBT®, a který byl vytvořen samotnými tvůrci testu.

„Příprava na test TOEFL®: interní příručka“ bude k dispozici v červnu 2016

Od dnešního dne se můžete registrovat na zbrusu nový masový otevřený online kurz TOEFL® (Massive Open Online Course – MOOC) prostřednictvím edX, neziskové online vzdělávací destinace založené Harvardskou univerzitou a Technologickým institutem státu Massachusetts. Kurz je pro vás jedinečnou příležitostí, jak se připravit na test TOEFL® a rozvíjet dovednosti v anglickém jazyce, které po žadatelích požadují univerzity, agentury a instituce.

Logo – http://photos.prnewswire.com/prnh/20160421/358557LOGO

Příprava na test TOEFL: Interní příručka, k dispozici od pondělí 13. června, je šestitýdenní kurz navržený odborníky, kteří vytvořili test TOEFL. Každý týden se bude zaměřovat na různé aspekty testu. V prvním týdnu proběhne obecný úvod, v každém dalším týdnu bude následovat jedna z testovaných dovedností – čtení, poslech, mluvení a psaní – a šestý týden uzavře kurz informacemi o testovacím dnu a jinými užitečnými informacemi.

Můžete očekávat směsici krátkých přednášek včetně videí „Hlouběji o testu TOEFL“ pro každý typ otázek s příkladovými otázkami z minulých testů doplněnými vysvětlením odpovědí. Budete mít několik příležitostí udělat si několik krátkých kvízů, abyste měli dobrý pocit z toho, že víte, co v testovací den očekávat. Během přednášek o mluvení a psaní bude tým, který vytvořil test TOEFL, procházet řadu odpovědí a poskytne vyhodnocení a zpětnou vazbu. Budete se také moci setkat a sdílet informace se studenty z celého světa prostřednictvím diskusních panelů.

MOOC je nejnovějším doplněním portfolia přípravy na test TOEFL, který poskytuje větší přístup k tvůrcům testu TOEFL než kdykoliv dříve, a to na platformě, která je studentům známá. Můžete očekávat nabídky další přípravy na test TOEFL prostřednictvím kurzu pro další přípravu před testovacím dnem.

Po kurzu budete dobře rozumět částem testu a získáte také užitečné tipy k přípravě na test TOEFL. Kromě toho se dozvíte, jak se registrovat, jak se test hodnotí a kde jsou skóre testu TOEFL akceptována.

Kurzu MOOC není třeba věnovat více než 2 hodiny týdně. Ačkoliv je kurz zdarma, budete mít možnost se zapsat na placený certifikát, který bude uvádět znalosti a dovednosti, které jste získali ukončením kurzu MOOC.

Kurz je přístupný na většině zařízení s internetovým připojením. Chcete-li dosáhnout svého nejlepšího výsledku u testu TOEFL, navštivtehttps://www.edx.org/course/toeflr-test-preparation-insiders-guide-etsx-toeflx a registrujte se již dnes.

O testu TOEFL ®

Test akademické angličtiny TOEFL® je nejrozšířenějším a nejrespektovanějším hodnocením znalostí anglického jazyka na světě a uznává ho 9 000 institucí ve více než 130 zemích. K dnešnímu dni test TOEFL skládalo více než 30 milionů studentů. Více informací o testu TOEFL včetně registrace, studijních tipů a příkladových otázek je k dispozici na internetových stránkách TOEFL® Go Anywhere nawww.toeflgoanywhere.org.

O společnosti ETS

Ve společnosti ETS podporujeme kvalitu a spravedlivý přístup ke vzdělávání u lidí na celém světě tím, že vytváříme hodnocení založená na přísném výzkumu. Společnost ETS poskytuje své služby jednotlivcům, vzdělávacím institucím a vládním agenturám tím, že poskytuje řešení šitá na míru pro certifikaci učitelů, výuku anglického jazyka a základní, střední a vyšší vzdělávání, a dále pak tím, že provádí výzkum a analýzu v oblasti vzdělávání a studie vzdělávacích politik. Společnost ETS byla založena v roce 1947 jako nezisková organizace. Vyvíjí, zpracovává a vyhodnocuje více než 50 milionů testu ročně — včetně testů TOEFL® a TOEIC ®, testů GRE® a hodnocení The Praxis Series ® — a to ve více než 180 zemích a ve více než 9 000 lokalitách po celém světě. www.ets.org

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient