Muzeum Grévin – soutěž k Valentýnu

Muzeum Grévin láká na unikátní soutěž k Valentýnu

Po necelých dvou letech na trhu patří Grévin mezi 10 nejnavštěvovanějších pražských muzeí! Už druhým rokem funguje v pražské Celetné ulici 15, v rozlehlém domě, kde bývala prodejna obuvi Baťa, zcela unikání muzeum voskových figurín Grévin. Na ploše 3000 metrů čtverečních je na 80 slavných osobností ze světa filmu, hudby, sportu, historie a politického či společenského života. Také letos plánuje Grévin uvést nové osobnosti do své pomyslné rodiny. Které to budou, to je zatím tajemství… A připravuje se i obdoba „chodníku slávy“, ovšem ve zcela jiném, originálním provedení!

Grévin láká v dnešních dnech především na animovaný víkend okolo svátku sv. Valentýna, doplněný netradiční soutěží. Každý má šanci zaslat či přinést do muzea originální, vtipné či dojemné vyznání lásky a na nejlepší autory čekají zajímavé odměny!

„Podělte se s námi o svoje vyznání lásky na sv. Valentýna a vyhrajte romantickou večeři na lodi pro dva i další ceny. Nebo jen vezměte k
nám toho, koho máte rádi a překvapte ho nevšedním zážitkem,“
láká všechny marketingová manažerka Grévinu Daniela Pedret.

 

 

 

Vyznání lze poslat na e-mail: info.praha@grevin.com, umístit do zpráv na facebook nebo zanést osobně do muzea.

„Pět nejlepších, nejvtipnějších nebo nejoriginálnějších vyznání lásky získá romantickou večeři pro dva na lodi v Praze. Dalších deset může vyhrát volné vstupenky do muzea a drobné dárky z našeho obchůdku. Kromě toho o celém Valentýnském víkendu bude muzeum vyzdobeno a každý si zde může nechat věštit osud z karet či nechat číst budoucnost z dlaní,“ podotkla Daniela Pedret, která také prozradila i další zajímavost.

„Začali jsme realizovat projekt, který bude trochu připomínat chodník slávy, jedná se o unikátní sbírku, která bude opět spojená s celou řadou významných žijících osobností. Protože všichni se nám do muzea jako voskoví při sebelepší vůli nevejdou. Podrobnosti ještě neprozradíme, ale velmi brzo o této novince uslyšíte,“podotýká Daniela Pedret.

Za dobu téměř dvou let, kdy je Grévin v Praze v provozu, navštívilo muzeum už skoro 250 000 lidí a další přibývají. Konají se zde různé akce, oslavy, párty, autogramiády. Vloni se začalo i s recitály a talk show, v nichž chce muzeum i nadále v různých formách pokračovat a chystá i další novinky…

Kromě běžných návštěvníků, ať už tuzemských či zahraničních, přicházejí do Musée Grévin i školní výpravy, protože expozice slouží a jak tak koncepčně pojatá jako procházka historií a jednotlivými tématy.

„Poměrně často se nás třeba studenti ptají, proč nestojí Václav Havel a Dagmar Havlová vedle sebe na jednom místě. Je to zkrátka proto, že on byl prezident, politik, tak je jeho socha právě v této části a paní Dagmar je herečka, proto její podobiznu najdete v divadle, kde jí dělá společnost Gérard Depardieu, Miloš Forman, Aňa Geislerová či Jan Tříska a slavný Amadeus,“ dodává marketingová ředitelka Muzea Grévin Praha.

Kontakt:

René Kekely

PR & mediální zastoupení

Tel.: +420 724 850 690

e-mail: info@renekekely.cz

&

Daniela Pedret

Marketing & Communication Director

Muzeum Grévin Praha

Tel.: +420 737 269 674

e-mail: daniela.pedret@grevin.com

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient