Nejdou vám prodeje? Pomůže vám PPC reklama!

PPC reklama

Máte svůj vlastní e-shop nebo produkt, který je vychytaný do posledního detailu? Design stránek je skvělý, všechno jednoduché, zboží levné a přitom kvalitní. Přesto však na nějaký nával zákazníků čekáte marně. Těch několik spokojených zdaleka nestačí k tomu, aby se mohl provoz někdy vyplatit. Henry Ford kdysi řekl: „Kdybych měl poslední dva dolary, utratím je za reklamu.“ Dnes už by si za takovou částku toho příliš nekoupil, ale nosná myšlenka citátu je stále srozumitelná. Reklama je činitel, který dělá produkt úspěšným.

Internetová doba

V dnešní internetové době se otevřelo o mnoho více možností. Už se nemusíte omezovat na inzerci v tištěných novinách či roznášení letáků po městě. S rozmachem internetu se vyvinuly bannery či možnosti prokliků na stránky inzerenta. Dnes jde o jednu z nejúspěšnějších metod inzerce.

Mezi affiliate marketingem a zobrazovací kampaní

Jak zaujmout čtenáře natolik, aby na vaši reklamu klikl? Předně to chce atraktivní bannery, které dokážou vaše stránky vyzdvihnout, ale nelhat o nich. Pokud budete inzerovat velké slevy a na portále následně žádné nebudou, potencionální zákazník vás zařadí do nedůvěryhodné škatulky a nic si nekoupí. Další, a ještě zásadnější otázka je, za co přesně platit! Dávat peníze za každé zobrazení není zrovna výhodné, často se stane, že naprostá většina zobrazených reklam nebude mít žádný efekt. Rozjíždět vlastní affiliate marketing je zase komplikované a chce to mít již určitou pověst, aby se do spolupráce s vámi vůbec provozovatelé ostatních stránek pustili. Proto je nejlepším řešením PPC reklama.

Jak na ni?

Nastavit správně PPC kampaň není hračka. Využijte raději služby profesionálů, kteří vám pomohou vytvořit a nastavit co možná nejlepší kampaň. Ta bude efektivní pro všechny největší reklamní systémy. Jistě znáte Adwords, ovšem u nás je velmi podstatným hráčem na trhu také Sklik a hodí se i Etarget. Kromě toho si můžete objednat i real-time bidding, v případě potřeby též remarketing. V době sociálních sítí jistě oceníte i možnost reklamní kampaně na Facebooku.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient