Pracujte s firemními daty odkudkoliv

kancelář v cloudu, daňové účetnictví online, exchange online

Jste začínající společností, která teprve buduje svoji infrastrukturu? Nebo naopak jste dobře rozjetá firma, která už ovšem nechce investovat do drahého hardware? Slyšeli jste o hostované službě iPodnik?

O co se jedná?

Je to vlastně kancelář v cloudu, což znamená místo na internetu, kam chodíte pracovat. Tento privátní cloud funguje na platformě Microsoftu. Toto moderní řešení vás bude jistě bavit, neboť je opakem zastaralé infrastruktury.

V čem spočívají výhody iPodniku?

V prvé řadě získáte takové IT zázemí, které si mohly dovolit pouze velké firmy. Díky integritě ušetříte náklady za servery, HW, SW licence a práci IT správců. Projekty a obchody budete řídit, kdykoliv si vzpomenete. V neposlední řadě je to výrazné urychlení komunikace napříč společností.

Vytvořený prostor na webu je snadno a neustále dostupný, můžete zde sdílet svá data a schvalovat dokumenty. iPodnik lze využít i ve směru k zákazníkům, díky sdílení informací již nebudete muset tolik cestovat. Rozhodně se nemusíte obávat o bezpečnost, neboť privátní cloud ji zajišťuje v plné míře. O svá data určitě nepřijdete.

Komu je iPodnik určen?

Jsou to jednak malé začínající firmy, jež nemají dostatek financí na drahé vybavení. Dále to mohou být středně velké společnosti neustále hledající lepší síťové řešení. Zákazníci ocení svižnější komunikaci pomocí webových konferencí, skupinových emailů a webinářů. Živnostníci přivítají snadné ovládání v mobilu, účetní kanceláře díky iPodniku mohou nabídnout svým klientům větší přehlednost jejich účetnictví.

Účetní systém Pohoda

Tento systém se používá pro účetnictví v malých a středních organizacích. V rámci služby iPodnik můžete provozovat daňové účetnictví online. Všechny funkce systému Pohoda budou bez problémů k dispozici, samozřejmostí je ukládání a archivace výstupů ze systému. To znamená, že veškeré objednávky a faktury budete mít kdykoliv při ruce.

Co ještě kombinace Pohody a iPodniku nabízí?

Je to okamžité tisknutí na své tiskárně, sdílení souborů s ostatními uživateli, využití nadstaveb dalších partnerů jako je doprava či automatické vystavování faktur. Navíc se provozovatel iPodniku postará o pravidelné aktualizace, instalace a zálohu.

Office 365 vám usnadní práci

Exchange online zajistí snadnou přístupnost k firemním informacím z tabletů, notebooků a mobilních telefonů. Stalo se vám, že při otevření důležitého dokumentu se zobrazila hláška: „Otevřít jen pro čtení“? S Office 365 se vám to již nestane, neboť na jednom dokumentu může pracovat více lidí. Sdílet je možné nejenom dokumenty, ale i email, kontakty, kalendář a úkoly. Součástí Office 365 jsou též privátní sociální sítě, sjednávání online schůzek, chat a videokonference.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient