Nová léčba rakoviny prsu

Společnost OBI Pharma předložila nová data na výročním setkání Americké společnosti klinické onkologie (ASCO) za rok 2016

Ústní prezentace ocenila výsledky klinického hodnocení fáze II/III výzkumné imunoterapie OBI-822/OBI-821 u pacientek s metastazující rakovinou prsu

OBI Pharma, Inc., tchajwanská biotechnologická společnost (TPex: 4174) dnes oznámila, že abstrakt sponzorovaný společností, který prezentuje detaily úplných výsledků tohoto hodnocení fáze II/III OBI-822/OBI-821 (dříve OPT-822/OPT-821) bude prezentován na výročním setkání Americké společnosti klinické onkologie (ASCO) za rok 216 v Chicagu ve státě Illinois, které se bude konat 3.-7. června 2016.

Studie hodnotila klinický prospěch a imunogenicitu hodnocené imunoterapie OBI-822 u pacientů s metastazující rakovinou prsu. Detailní výsledky studie budou předneseny jako ústní prezentace.

Prezentující bude Hope S. Rugo, MD, profesorka medicíny, ředitelka vzdělávání v oblasti onkologických onemocnění prsou a klinických hodnocení ve Všeobecném rodinném onkologickém centru Heleny Diller (Helen Diller Family Comprehensive Cancer Center) při Kalifornské univerzitě v San Franciscu. Prvním autorem abstraktu je Chiun-Sheng Huang, MD, PhD, profesor chirurgie a ředitel Centra pro léčbu prsou ve Fakultní národní tchajwanské nemocnici.

„S potěšením prezentujeme tyto výsledky na ASCO pro naši první výzkumnou imunoterapii OBI-822/821 u pacientů s metastazující rakovinou prsu,“ uvedla Amy Huang, generální ředitelka společnosti OBI Pharma. „To nám umožňuje představit smysluplnou práci, kterou společnost OBI vykonává v oblasti onkologie. Doufáme, že tento výzkum může lépe sloužit potřebám pacientek s metastazující rakovinou prsu.“

Na výročním setkání ASCO 2016 budou prezentována následující data sponzorovaná společností OBI:

Setkání pro ústní prezentaci abstraktu: Rakovina prsu — trojitě negativní/cytotoxická/lokální terapie

• Abstrakt 1003: Randomizované hodnocení fáze II/III aktivní imunoterapie s OPT-822/OPT-821 u pacientek s metastazující rakovinou prsu

o Tento abstrakt bude prezentován v sobotu 4. června 2016 v sálu D2 od 14:15 do 14:27 paní Hope S. Rugo, MD

Abstrakt je dostupný na tomto odkaze:http://abstract.asco.org/176/AbstView_176_168513.html

Čínský překlad abstraktu lze najít zde: http://www.obipharma.com/index.aspx?lang=chi&fn=news_content&no=72

OOBI-822/OBI-821

OBI-822 je nová hodnocená léčba rakoviny, která patří do nové třídy aktivních imunoterapií. Jedná se o syntetický glykoprotein sestávající ze sacharidového antigenu asociovaného s nádorem (TACA), Globo H, kovalentně navázaného na nosný protein Keyhole Limpet Hemocyanin. OBI-821 je adjuvans na bázi saponinu. Globo H je ve vysokých hodnotách exprimován na povrchu maligních tumorů u mnoha typů epiteliálních typů rakoviny, jako je rakovina prsu, prostaty, žaludku, plic, tlustého střeva, slinivky břišní, vaječníků atd. Imunogenicita antigenu je podpořena napojením Globo H na nosný protein KLH, kdy se vytvoří OBI-822 (Globo H-KLH) a podává společně s adjuvans OBI-821. Je pod výhradní licencí společnosti OBI udělenou centrem Memorial Sloan-Kettering Cancer Center (MSKCC).

O společnosti OBI Pharmaceuticals

OBI Pharma, Inc. je tchajwanská biofarmaceutická společnost založená v roce 2002. Posláním společnosti OBI je vyvíjet nové terapeutické látky pro dosud neléčitelné zdravotní obtíže, včetně rakoviny a infekčních onemocnění. Vlajkovou lodí společnosti je adagloxad simolenin (OBI-822), což je prvotřídní aktivní imunoterapie pro metastazující rakovinu prsu. OBI také vyvíjí aktivní imunoterapie nové generace pro obtížně léčitelné typy rakoviny, včetně rakoviny plic, prostaty, slinivky břišní, žaludku a vaječníků. Další informace lze nalézt na www.obipharma.com/en.

Výhledová prohlášení

Prohlášení obsažená v této tiskové zprávě, která nejsou popisem historických faktů, jsou výhledová prohlášení ve smyslu zákona Private Securities Litigation Reform Act z roku 1995. Tato výhledová prohlášení zahrnují mimo jiné prohlášení o budoucích klinických studiích, výsledcích a načasování těchto hodnocení a výsledků. Takové rizikové faktory jsou občas předmětem zpráv a prezentací společnosti OBI Pharma, včetně zpráv společnosti OBI Pharma pro Tchajwanskou komisi pro cenné papíry a burzu cenných papírů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient